Autor Zpráva
jerabina
Profil
Zdravím,
mám na vás nejspíš oblíbený dotaz - rozhodla jsem se přetáhnout blog a všechny stoleté pokusy na jedno místo, web, který by jel na wordpressu. Našla jsem si šablonu, která se mi rozložením líbí, v představě, že barvy se budou dát nastavit buď v administraci, nebo se holt povrtám v css. Bohužel - v online administraci není vůbec možnost, jak měnit barvy (a nebo jsem ji prostě nenašla?!). Když jsem tedy otevřela css, což byla jediná cesta, kterou jsem našla jako radu na různých forech, povrtala s ev barvách a zkusila to nahrát a tím aktualizovat - nic se nezměnilo.
Popravdě jsem z toho všeho už trochu šílená, sedím nad tím několik hodin a nejsem schopná se doklikat k něčemu, co by mi povedlo zbavit se úchylné růžové...

Jak na to?!

Za každou radu budu vděčná
Keeehi
Profil
jerabina:
Když si ve webovém prohlížeči zobrazíš zdroj, najdeš css soubor, otevřeš ho, tak v něm změny vidíš? Prohlížeče mají takzvanou keš a v ní si ukládají po nějakou dobu některé věci, aby je nemusely pořád dokola stahovat. Pro rychlé a jednoduché zbavení se keše by mělo stačit otevřít web v anonymním módu. Ten když spustíš, tak si na začátku nic nepamatuje -> prohlížeč si určitě stáhne znovu css soubor.
Pokud se změna neprojeví, pak jsi asi editovala špatný soubor, nebo jsi ho nahrála do špatného místa.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0