Autor Zpráva
Malirka
Profil
Ahoj,
dělám-spravuji webové stránky salonclivia.cz a mám takový problém ve wordpressu.
Chtěla jsem v editoru upravit šířku stránek v style.css a když změnu udělám a dám aktualizovat tak se nic nestane. Zkoušela jsem udělat různé změny ale při každé aktualizaci se nic nestane.
Já jsem šablonu nedělala ale vím, že to předtím při úpravě fungovalo.
Tak bych chtěla poprosit čím by to mohlo být.

Děkuju
Kajman
Profil
Když si otevřete v prohlížeči z webu jen ten upravený .css soubor, tak tam změnu vidíte?
Malirka
Profil
Kajman:
Já všechny úpravy, tedy v css a tak dělám přímo na internetu na stránkách wordpressu. Já jsem si to chtěla stáhnout přes ftp total commander ale nemohla jsem se připojit.
Případně si to mohu zkopírovat a dát např. do PsPad a vyzkoušet.
Keeehi
Profil
Malirka:
Předpokládám, že jsi upravovala tento soubor salonclivia.cz/wp-content/themes/clivia2/style.css
Pokud ano, vidíš tam ty změny co jsi provedla?
Malirka
Profil
Keeehi:
Ano, jasný. a jak to ale myslíte tedy?
Jako že v style.css udělám nějakou změnu a potom otevřu takhle v prohlížeči ten style.css a zda tam je vidět ta úprava?



Včera jsem tam udělala změnu šířky sloupce a nic se nestalo. Teď na tu stránku koukám v práci a přijde mi, že tam ta změna je...
Rfilip
Profil
To vypadá na to, že doma máte v cachi prohlížeče uloženou starou verzi CSS souboru. Zkuste stránku obnovit klávesami Ctrl+F5 to provede kompletní znovunačtení stránky včetně obnovení souborů v cachi prohlížeče.
Malirka
Profil
Rfilip:
ááá. tak jsem doma a při načtení stránek to je stejné (né jako v práci). Dala jsem Ctrl+F5 a už se to změnilo.
To je zajímavé tedy. S pc umím, ale o tomhle jsem neslyšela teda.

Moc děkuju. Snad to bude už dobrý.
Keeehi
Profil
Malirka:
Jako že v style.css udělám nějakou změnu a potom otevřu takhle v prohlížeči ten style.css a zda tam je vidět ta úprava?
Ano, přesně tak to bylo myšleno. Když už se to ale vyřešilo, tak to není potřeba.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0