Autor Zpráva
HajekJirka
Profil
Dobrý den,

potřeboval bych radu ohledně zaheslování stránky.

Mám stránku, která je zaheslovaná, ale přihlásit se k ní můžu jen, když jsem přihlášený k administraci. Pokud se z administrace odhlásím, tak se na stránku přihlásit nemůžu.
Nevíte někdo čím to může být?

Podotýkám, že pluginy mám všechny vypnuté a cookies jsem smazal.

Udělal jsem kopii stránky a na té to funguje normálně. Jsem z toho blázen. Asi to bude někde v nastavení, ale netuším co nebo kde hledat.
Děkuji za vaše rady.

Stránka, kde to funguje jen, když jsem přihlášený k administraci: www.msdobra.cz/kotatka/fotoalba-kotatek
Stránka, kde to funduje i když k administraci přihlášený nejsem: skolka.unsu.cz/kotatka/fotografie-kotatek
Heslo je KKK
Beavis
Profil
HajekJirka:
Já se s uvedeným heslem dostanu v pořádku dál na obou doménách. (Na jedné jsou fotky, na druhé "Tady bude fotogalerie Koťátek".)
HajekJirka
Profil
Beavis:
To není možné. Zkoušel jsem to ve dvou prohlížečích a nešlo to ani jednou. Dokonce jsem to zkusil zase a zase mi to nejde.

Můžeš prosím zkusit i ostatní fotoalba:
www.msdobra.cz/motylci/fotoalba-motylku heslo MMM
www.msdobra.cz/vcelicky/fotoalba-vcelicek heslo VVV
www.msdobra.cz/slunicko/fotoalba-slunicek heslo SSS
www.msdobra.cz/kotatka/fotoalba-kotatek heslo KKK
www.msdobra.cz/delfinci/fotoalba-delfinku heslo DDD
www.msdobra.cz/broucci/fotoalba-broucku heslo BBB


Aha, takže problém bude asi někde jinde. Teď jsem se na to díval v Internet Exploreru a funguje tu normálně. V Microsoft EDGE ani v Chrome to nefunguje.
Co teď s tím?

Ale je zvláštní, že v Chrome mi funguje ta druhá varianta (skolka.unsu.cz), ale ta první ne.
Podle mě to musí mít něco společného s nastavením, ale vůbec netuším co nebo kde hledat.
HajekJirka
Profil
Po dalším testování jsem přišel na to, že je to asi problém v prohlížeči nebo wordpressu.

Nainstaloval jsem čistý wordpress a dělá mi to pořád stejnou chybu.
V Chrome to nejde a v IE to jde.

test.msdobra.cz
Delfínci: heslo ddd
Berušky: heslo bbb
Kočičky: heslo kkk
Broučci: heslo bbb

Můžete na to někdo mrknout, ať vím jestli vám to (ne)funguje stejně jako mě?
Děkuji
HajekJirka
Profil
Tak nakonec vyřešeno! „Problém“ byl ten, že na hostingu byla nastavena cache. Divím se, že mě to nenapadlo hned.

Děkuji technické podpoře Wedosu za velice rychlé řešení.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0