Autor Zpráva
kopi
Zdravím, prosím Vás, nevíte někdo, proč mi nejde nic smazat z wordpressu? Například v médiích, když kliknu na obrázek a smazat, tak normálně vyskočí alert a zeptá se mě, jestli to chci opravdu smazat. Teď se bohužel neděje nic, akorát se mi zasekne celý prohlížeš a točí se loudovací (přetížení) tlačítko. Stějně to funguje u smazání pluginů apod.
Předpokládám, že je někde chyba v Javascriptu? Celý WP jsem zaktualizoval a pořád nic.

Když oprázky smažu přes FTP z adresářů, tak na serveru se sice smažou, ale ve WP jsou pořád vidět miniatury, akorát, že bez obrázku. Ale měla by zmizet prostě i ta miniatura,ne?

Děkuju za pomoc
Kajman
Zkontrolujte si práva. Je možné, že wordpress (apache) nemá práva soubory na disku mazat a může je jen vytvářet.
kopi
Kajman:
to najdu někde ve wordpressu?
Kajman
V ftp klientu si zkontrolujte atributy ( včetně vlastníka a skupiny) souborů i nadřazeného adresáře.
kopi
Kajman:
děkuju. Všude jsem nastavil 777, ale pořád to nefunguje. jak jsem psal, ze serveru to smazat jde, ale WP si toho nějak nevšimne. V médiích se to pořád tváří jako náhled s fotkou, kterou nelze najít (takový ten klasický otazníček v modrém rámečku). Problém je v tom, že když kliknu v administraci na tlačítko "smazat", nic se nestane. Ani u fotek, ani u pluginů. Prostě nefunguje nějaký JS si myslím, ale vůbec netuším, kde a jak hledat chybu
Kajman
Zkuste se podívat do vývojové konzole a síťových požadavků prohlížeče (F12), třeba tam bude nějaká vypsaná chyba. Také se můžete podívat do (error) logu apache, případně logu systému či logu od selinux.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0