Autor Zpráva
klaxon
Profil
Aky ecommerce CMS s viac vrstvovou architekturou by ste mi vedeli doporucit? som programator ale na naprogramovanie komplet celeho eshopu nemam cas. na jazyku mi nezalezi kludne to moze byt napisane aj v nejakom exotickom jazyku (stranky mi bezia na virtual serveri kde si mozem nainstalovat co chcem). ale najblizsie mam k JS a TS takze mohlo by to bezat na node js, alebo .NET ci .NET Core

Na strane FE to moze byt postavene na Reacte alebo aj niecom inom.

ocakavam ze to bude podporovat bezne zalezitosti ako:
- zoznam produktov
- detail produktu s galeriou
- vyhladavanie
- filtrovanie
- kosik
- detail kosika
- objednavka
- sposob dopravy
- viac moznosti platby (konkretne sposoby platby si uz viem naprogramovat)
- zoznam objednavok
- registraciu
- a bude to vytvarat faktury.
- nakupujici si bude vediet pozriet historiu objednavok
- samozrjeme podpora viac jazykov (SK, EN, HU, DE)

hladam nieco developer friendly... To znamena ze zakladne veci si tam naklikam a ostatne doprogramujem. A nebudem mat problem orientovat sa v kode. nechcem nic take ako wordpress s tym pluginom pre ecommerce pre eshopy alebo prestu ci magento. Kedysi som bol nuteny robit s tymito CMSkami a neveril som vlastnym ociam coho su programatori este dnes schopni. Vyzeralo to ako reklama na spagety.

PS: chcem sa ospravedlnit ze pisem bez diakritiky viem ze na Ceskych diskusiach sa zvykne vo velkom pouzivat diakritika. U nas na Slovensku sa pouziva malo, takze ja som zvyknuty tiez pisat bez nej. Teraz po dopisani prispevku po som si uvedomil ze som ho napisal bez diakritiky.
breeta
Profil
Mrkni na sonata-project.org přímo e-commerce

Jeto postaveno na Symfony

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0