Autor Zpráva
Adam16
Profil
Zdravím,
preložil som si web cez polylang v neplatenej verzii. Všetko funguje ako má len mám taký problém, že ked potrebujem na stránke niečo upraviť tak sa mi na anglickej verzii zmenia nastavenie. Pridá sa mi sidebar, odstrani sa mi slideshow a podobne. A niektoré časti webu sa mi preložia naspäť do slovenčiny. Taktiež aj na slovenskej verzii webu sa mi zmenia veci ako aj na anglickej verzii. Viete mi poradiť ako mám spraviť aby sa mi to nemenilo ? Alebo čo to môže spôsobovať ? Ďakujem
Ďakujem
Kajman
Profil
Adam16:
A niektoré časti webu sa mi preložia naspäť do slovenčiny.

To zní divně. Výchozí jazyk je vždy angličtina, takže pokud si děláte vlastní téma či pluginy, mají být v angličtině s možností překladu. A slovenskou verzi děláte překladem z angličtiny.
Adam16
Profil
Kajman:
No ja to mam naopak. Web mam v slovenčine pretože ako slovenský jazyk chcem mať prvý a preklad je do angličtiny. Môže toto spôsobovať tento problém ?
Taps
Profil
pokud se stranka chova jinak v jine jazykove verzi tak se podivej jestli je spravne nastavena sablona stranky....stranka v sk a en muze byt odlisne nastavena
Adam16
Profil
Taps:

aké nastavenie maš na mysli? čo môže byť odlišné?
Taps
Profil
nastaveni stranky ve worpressu...na urovni stranky je totiz mozne nastavit ruzne sablony
Adam16
Profil
Taps:

áno to viem ale nevieš mi povedať čo tam môže byť iné ??? pretože ja som to prechádzal a nenašiel som nič
Kajman
Profil
Adam16:
Web mam v slovenčine pretože ako slovenský jazyk chcem mať prvý a preklad je do angličtiny. Môže toto spôsobovať tento problém ?
Ano je to možné, že to dělá potíže. Wordpress je nachystaný tak, že se programuje v angličtině a ta se překládá. Výchozí jazyk stránek může být jiný než angličtina, to s tím nesouvisí.

Také nezapomínejte, že pokud upravíte originál a vznikne tam nepřeložený klíč, musíte to přeložit znovu, protože se to nenajde v překladové tabulce. Některé překladatelské nástroje dokáží na tyto změny upozornit lépe, jiné hůře, ale vždy se musí ty změněné klíče projít a upravit nebo přeložit znovu.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0