Autor Zpráva
robbie
Profil
Ahoj, chtěl bych se optat. Neexistuje nějaká platební brána nebo jiný systém pro CMS, nenapadá mě ale jaký, jak to udělat, že po zaplacení by hostu stránky došel Link, kde by se např. podíval na video? Existuje něco takové. Děkuji moc za radu...
Ikki
Profil
Nejsem si úplně jistý, jestli existuje něco takového vyloženě open-source, nicméně to není nic těžkého. Kód do hodiny napsaný, dle náročnosti a funkcí brány. Chceš to zdarma, nebo jsi ochotný si koupit třeba addon?
robbie
Profil
Nebo jinak, šel by udělat placený Link, po zaplacení by se host dostal na určitou stranku. Nebo byl přesměrování... Děkuji, možná to takto zní lépe.
Ikki
Profil
Budeš-li mít platební bránu, která ti (bohatě postačí) vyvolá script na nějaké URL s předanými hodnotami - např. máme soubor 123.rar, abychom ho mohli stáhnout, musíme poslat SMS ve tvaru FILE 123rar 37 kdy 37 značí ID uživatele - po obdržení SMS brána zavolá script na URL a předá informace, že soubor 123.rar byl zaplacen uživatelem s ID 37, do databáze zapíšu data a vyvolám příkaz třeba na zaslání odkazu mailem. Pokud chceš aby se třeba link nastavil na funkčnost jen po nějakou dobu, tak i s tím se dá pracovat. Relativně by mohlo stačit do databáze zapsat čas zápisu a případně čas zrušení a v podmínce s kontrolou času se to z databáze vymaže / deaktivuje.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0