Autor Zpráva
robbie
Profil
Zdravím, ve wordpressu nebo spiš na googlu jsem nasel zaindexovanou stranku www.nejakyweb.8u.cz/kontakt.html#kontakt , ale zadnou stranku www.nejakyweb.8u.cz/kontakt.html jsem nevytvařel. Mam vse na jedne strance www.nejakyweb/#kontakt ve wordpressu pomoci uzivatelskych odkazu.

Co ted s tim? Presmerovat? Dekuju

Zkousel jsem to takto, ale nejde to:

RewriteEngine on
RewriteBase on

Redirect 301 /nejakyweb.8u.cz/kontakt.html http://nejakyweb.8u.cz/#kontakt


Moderátor Kajman: Vkládej prosím kódy mezi značky [pre] a [/pre] (stačí kliknout na ).
Kajman
Profil
Pokud stránka neexistuje, vracejte stavový kód 404. Pokud existovala a již není náhrada, vracejte 410. Pokud stránka existovala, ale je již jinde přesměrujte kódem 302 nebo 301 (pokud jste si jistý, co děláte a máte otestovanou variantu s 302).

Pokud jste se nepodíval do návodu apache a neumíte psát pravidla pro prešměrování, tak do wordpressu existuje plugin, v kterém to průměrně zdatný správce dokáže naklikat.
wordpress.org/plugins/redirection
robbie
Profil
Kajman:
Navazuji na uvodni tema. Stranka mi kdysi existovala (kontakt.html) a na zaklade toho ji google zaindexoval. Ted ale uzakazuje chybu 404, protoze uz je to #kontakt ne kontakt.html !!!

Vytvoril sem stranku tedy znovu napr. kontakt.html na somedomain.cz na Endore
a
meta tagem ji presmeroval z somedomain.cz/kontakt.html naaa ----->>>> somedomain.cz/#kontakt: <meta http-equiv="refresh" content="2;url=http://somedomain.cz/#kontakt"> , kde # je entita "#"

Tot cele.
Budu asi nadprumerne zdatny, jelikoz jsem to zvladl i jinak než pluginem.
Dekuji
Kajman
Profil
Takto ale vracíte stavový kód 200, což neni v souladu doporučení přesměrování na správnou adresu. Ale pokud pro Vás nejsou doporučení od google důležitá, klidně si to tak nechte.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0