Autor Zpráva
Šlaha
Profil
Dřív jsem používal minibb 1.7, kde jsem upravil setup_options.php
$userRegName='_A-Za-z0-9ěąčřľýáíéůúťňĚŠČŘŽÝÁÍÉŮÚŤŇ ';

To funguje, registruje mě to v pohodě. Ale když se chci přihlásit, místo aby se objevil řádek:

Přihlášen/a jako: Šlaha » Odhlásit

ale opět dialogy, jako když jsem nepřihlášený. O špatném jménu a heslu nepadne ani zmínka.
Nevíte jak to opravit, abych se mohl přihlásit?

Můžete to vyzkoušet: uživatelské jméno: Česta, heslo: cesta
Anonymní
Profil *
sfahdfahs
VitaZ
Profil
Tipoval bych to na nějaký problém ve znakových sadách. Zkoučel jsem se u Tebe registrovat jako VíťaZ bez úspěchu, jako VítaZ z úspěchem. V jakém tvaru máš to Česta uloženo v DB? MiniBB 2.0 používám taky a diakritika bez problémů.
Zkusil bych prověřit, zda Ti souhlasí kódování zobrazovaných stránek s kódováním uložených PHP souborů a s nastavením znakové sady DB.
Šlaha
Profil
Tak to jde, ale ta diakritizovaná písmena musí být malá.
Anonymní
Profil *
<html><head></head><body bgcolor="#000000"><p align="center"><font color="#00cc33" face="Courier New, Courier, mono" size="+3"><strong>KIMSEYE YAMUK YAPMAYIZ AMA BİZE YAMUK YAPANIDA ...!!!
HAVA OLSUN DIYE SİTE HACKLEMEYIN BIR ANLAMI OLSUN </strong></font> </p>
<p align="center"><font color="red" size="+7"><strong>HACKED BY (gökhan er tarafından hacklenmiştir</strong></font></p>
<p align="center"><strong><font color="red" size="+7">BU VATANIN EKMEGINI YIYIPTE İHANET EDEN BİR GUN EKMEGINI YEDIGI YERDEN KURSUNUDA YER!!!!</font></strong></p>
</body></html>
Cifro
Profil
To Anonym:
Neviem čo chcel tím básnik říci... :-)

Chcel by som upozorniť, že to môže chybovať na PHP funkcii strtolower. Táto fukcia prevádza veľké písmena na malé. Urobil som test, kde text v kódovaní utf-8 nedokáže zmeniť na malé písmena - namiesto písmen s háčkami a čárkami sa zobrazia štvorčeky ostatné znaky bez diakritiky sa zmenšia OK.
Šlaha
Profil
Nevím, jak to otestovat. Jinak jsem přišel na to, že jdou malá písmena (minimálně „š“), velká ne (minimálně „Š“).
Cifro
Profil
Užívateľské mená s diakritikou vs miniBB rc5a
Viď príspevok v novom, mnou založenom fóru: Diskusné fórum Strednej priemyselnej školy v Bardejove

V súboroch:
* bb_func_login.php
* bb_func_checkusr.php
* bb_cookie.php

som vymazal funkciu strtolower(). Musel som to zrobiť, keďže používam utf-8 kódovanie. V tomto kódovaní musia byť aj tri spomínané súbory, DB a html šablony.

A regexp vyzerá podobne ako uviedol Šlaha:

$userRegName='_A-Za-z0-9 ľščťžýáíéňäúôĽŠČŤŽÝÁÍÉŇÚ';
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0