Autor Zpráva
jany
Profil
Prechadzam zo sablony od colorlib na blocksy. Mam jednostrankovy web (ale mam viac stranok, neskor vysvetlm). Hlavna stranka je jedna, ktora je rozdelena na viac sekcii, napr. "o mne, kontakt, atd ...". V hlavicke mam menu s odkazmi na jednotlive sekcie "o mne, kontakt, atd ..." (klasicke kotvy, #omne, #kontakt atd ...). Funguje to dobre, kliknem v menu na odkaz napr. kontakt (odkaz vyzera moj.web/#kontakt) a presunie ma to v ramci stranky na sekciu kontakt.

V ramci WP mam okrem hlavnej stranky dalsie stranky, napr. blog (odkaz je v hlavicke menu (tam kde su aj odkazy na kontakt o mne atd ...)). Ked kliknem na blog, tak sa zobrazi blog. V url je samozrejme moj.web/blog. Ked chcem znova prejst priamo na sekciu kontakt na hlavnej stranke, tak odkaz nemieri na moj.web/#kontakt, qle na moj.web/blog/#kontakt.

Skusil som riesenie, ze odkazom v menu som pridal na zaciatok lomku. (/#kontakt, /#omne atd...). Co sa tyka funkcnosti, tak teraz to funguje dobre, ale, ked som na hlavnej stranke, tak to rozbije menu co satyka farieb. Odkazy v menu co su na hlavnej stranke maju inu farbu ako odkazy na stranky mimo hlavnej stranky. Skusil som pridat odkazom aj plny link, ale farebne to ostane rozhodene

Ked som mal colorlib, tak som tento problem nezaznamenal a myslim, ze nic specialne som kvoli tomu nenastavoval.
anonym_
Profil *
jany:
Cíl odkazu (jestli je na začátku lomítko či nikoliv) nesouvisí s tím, jakou má ten odkaz barvu. Chyba bude jinde (v css), dodej odkaz na web. Bez nej ti nepůjde poradit.
jany
Profil
OK, poriesil som to nastavenim farieb pre odkazy,
thx

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0