Autor Zpráva
trAble
Profil *
Potřebova bych poradit, zda je možné udělat z jedné instalace dvoje stránky. Nyní mám stránky na domena.cz. Chtěl bych ale udělat další na poddomena.domena.cz s jinou strukturou rubrik, ale vše spravovatelné z jedné databáze. Chci to hlavně kvůli snazší administraci. Bohužel nikde nic takového najít nemůžu.
Myslel jsem, že bych to udělal přes subkategorie, ale ty se vždy zobrazují rovnou na titulu (nebo to lze vypnout?)? A dal by se pro onu subdoménu udělat i jinačejsí template? To už chci ale asi moc, co? ;-)
trAble
Profil *
Skutečně nikdo netušíte? Spíš to asi nejde, že? :-(
trAble
Profil *
Skorem to vypadá, že to asi nepůjde. Doporučíte mi jiný systém (s podobně snadným ovládáním jako Wordpress), který by umožnil z jedné instalace ovládat obsah na více subdoménách, případně doménách?
Přece jen by mi hodně zjednodušilo život, kdybych se nemusel starat o několik instalací systému...
trAble
Profil *
Nějak spravuji čím dál více stránek, a proto by se mi hodil systém, kam bych mohl přejít z Wordpressu, který by mi umožňoval provozovat více prezentací (na různých doménách) pod jedním systémem (nemusel bych tak pečovat o několik systémů). Přitom bych ale chtěl, aby se dala redaktorům přidělovat práva k různým doménám a samozřejmě i odlišené vzhledy. Doporučíte někdo něco takového? Je vůbec něco takového?
Anonymní
Profil *
Vyzkoušej .BlogCMS, ten umí spravovat několik blogů pod jednou administrací. Ale pozor. Je to systém na kterým se musí přemýšlet. Mám mnoho funkcí, proto není tak triviálně jednoduchý jako WP.
Acci
Profil
On to WordPress tak trochu umí. Stačí si stáhnou verzi z http://mu.wordpress.org/, ale ta není nějak perfektně naprogramovaná a navíc je spíše určena pro vytváření blogovacího systému než dvou blogů.
trAble
Profil *
Tak poněkud poupravím svou otázku, byť ji vlastně rozvinu. Provozuji nějaké stránky na Wordpressu. Rád bych ale provozoval ještě jeden web a rád bych na něj přejímal některé články z toho prvního (do budoucna možná ještě z několika dalších). Dá se to nějak vyřešit v rámci Wordpressu?

Anebo najít jiný systém, který by mi umožnil na jednu instalaci spravovat obsah na několika různých doménách (s různým vzhledem). Doporučíte mi nějaký takový systém (měl by být moderní a se slušnou podporou - jako třeba Wordpress)?
Retal
Profil
S jednou instalací můžeš lehce spravovat obsah více (sub)domén s Drupalem. Pokud chceš ale pouze přejímat články z jedné domény na druhou, můžeš stejně tak využít výstupu v RSS. Pokud chceš "přejímat v budoucnu možná ještě z několika dalších", říká se tomu syndikace a přesně k tomu je RSS určené.
Luka
Profil *
ja robim CMS cize redakcny system ktory vie spravovat kolko len chces domen naraz, ale podmienka je ze to musi byt na jednom hostingu. Cieze mozes mat jednu domenu a niekolko subdomen alebo aj viac domen, ale musia byt nasmerovane na jeden hosting
trAble
Profil *
Díky - to RSS už mě taky napadlo, jen jsem zatím nezkoumal, jak to celé pořešit. Ale snad na to už nějak přijdu.
trAble
Profil *
Poradíte mi někdo, prosím, jak to udělat, abych přes to RSS dostal články z jednoho webu s WordPressem na druhý?

Představa je taková, že mám více různých webů s Wordpressem, které jsou každý někam cílený. A pak je jeden zastřešující web, který publikuje vše, ale současně tam nějak odlišuje, odkud ty články přicházejí.

Lze to provést? A pokud ano - jak? A prosím popsat co nejsrozumitelněji.

Předem všem děkuji.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0