Autor Zpráva
Butonek
Profil *
Klient by chtěl vytvořit web. stránky dle jeho představ v HTML a dodatečně mít k dvoum, třem textovým stránkám z tvořeného webu přístup z domu přes webový rozhraní. Přes WYSIWYG editor editovat ty 2-3 text. stránky. Je nějaký systém kterým by otevřel HTML stránku (přes heslo a web. rozhraní) a bez znalosti HTML se mohl text stránky upravi, nasledně uložit?

Děkuji
roberta
Profil
a nestačí nejaký wysiwyg html editor? napr dreamweaver? ním sa dá otvoriť súbor z webu, upraviť ho (nemusiš vedieť HTML) a uploadnúť na web.
Butonek
Profil *
Dík vyzkouším
Butonek
Profil *
Ještě kde se dá stáhnout?
Butonek
Profil *
No myslel jsem spíš wysiwyg editor přes HTML rozhraní, přihlásit se přes heslo a zobrazí se v prohlížeči wysiwyg html editor, kde si vyberu ze např. 3 stránek, kterou chci upravit. (bez nutnosti instalovat editor na PC)
error414
Profil
Butonek
tinyMCE
http://tinymce.moxiecode.com/
jozob
Profil
Butonek
> "Ještě kde se dá stáhnout?" (Dreamweaver)
Je to komerčný produkt od firmy Adobe (pred nedávnom Macromedia). Stojí cca 17 000Sk vrátane DPH.
Podobné funkcie má aj Frontpage od MS, je to súčasť balíka Office.

Dobrý editor doporučil error414, tinyMCE je s obľubou používaný free html wysiwyg nástroj. Podobných je mnoho, napríklad na stránke hotscripts.com v sekcii JavaScript->Content Management
Butonek
Profil *
Butonek
tinyMCE
http://tinymce.moxiecode.com/[/i]

Tento editor je super, je nějake i v Češtině?
jozob
Profil
Butonek
Ten editor sa dá IMHO ľahko preložiť.
Butonek
Profil *
To určitě jo, ale musí se umět jazyk...
jozob
Profil
Butonek
No ak na nič nenarazíš, môžem Ti to preložiť, ak toho nebude veľa. Pošli mi potom súbory:
/tinymce/jscripts/tiny_mce/langs/en.js
/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/<plugin>/langs/en.js
/tinymce/jscripts/tiny_mce/themes/advanced/langs/en.js
Ja sa na to skúsim potom pozrieť. A možno to už má niekto preložené, takže ľudia - ak ste to preložili, hláste sa :-)
jozob
Profil
Butonek
Takže som to preložil. Výsledok som poslal na mail.
Ešte si to skontroluj, českú gramatiku sa neučím, mohol som spraviť chybu. Ak tam nájdeš chybu, pls napíš mi a pošli mi opravenú verziu.

Ak by mal niekto záujem, píšte na môj mail alebo ICQ.
Ivorius
Profil
Doporučuji, nabídnout překlad na internetu a uvést zde na něj odkaz. Pokud nemáte prostor, zašlete mi jej na e-mail v profilu.
jozob
Profil
Ivorius
Ono by to chcelo ešte poopraviť, nakoľko nie som z ČR. Priestor mám, ale je zbytočné tam dávať preklad, pokiaľ nie je na 100% správny. Takže radšej Ti ho pošlem na mail, ak by si mal čas a chuť, mohol by si ho skontrolovať.
Rici
Profil
Pokud by nekdo potreboval cestinu pro TinyMce 2.0.2 tak tady je link

To: Butonek mozna by tvemu zakaznikovy presne vyhovovalo toto, je to presne jak popisujes, pod heslem prihlasit do administrace a pomoci HTML editoru psat a presentovat texty a vzhled (sablony) se k tomu take daji doobjednat :-), no a demo si na tech strankach uz snad najdes ;-)
Rici
Profil
Jejda omlouvám se, pozdě jsem si všimnul, že mám používat diakritiku, to víte zvyk je železná košile :-)
Rici
Profil
Pokud by snad ještě nekdo potřeboval malou napovědu jak tento wyswing editor nakonfigurovat, dám sem svou vlastní konfiguraci doplněnou o některé moduly a povolené tagy normalně zakazané například <iframe> tak aby je editor neumazaval.

BTW Nemáte někdo modul pro barvy textu a pozadí textu???
Rici
Profil
Modul (funkci) pro TinyMC jsem už vyřešil, holt se někdy vyplatí pořádne si prostudovat manual ;-)
Worker
Profil *
Prosím kohokoľvek o malú nápovedu, konfiguráciu, s udaním č. verzie TinyMCE .
Ďakujem.
Fuzo
Profil *
HE! html editor zadarmo
http://software.macek.cc/
SUPER EDITOR bez zbytecnych ptakovin
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0