Autor Zpráva
RepporeLLo
Profil
čo ej to vlastne redakční systém?? ...načo všetko slúži?? ....je ťažké si vyrobiť vlastný??? ...chcel by som nejaký využiť na stránkach reppo.sk... ako najlepšie začať s RS?? ...
WanTo
Profil
Redakční systém je aplikace a databáze, která ti umožňuje jednoduše přidávat, editovat, mazat, schvalovat... články na webu.

ačo všetko slúži??
Záleží na tom, který.

je ťažké si vyrobiť vlastný???
Jeden jsem programoval (MySQL, PHP) a dalo mi to celkem zabrat. Ten byl ale ušitý přímo na míru a ne moc rozsáhlý.

chcel by som nejaký využiť na stránkach reppo.sk
Myslím, že na tyhle stránky RS nepotřebuješ. Zbytečně by sis zkomplikoval život.
RepporeLLo
Profil
a má vobec svoje clanky zapisovat do databazy:)?
WanTo
Profil
RepporeLLo
To si rozmysli sám.

Já jsem třeba na svém weblogu nechtěl použít databázi, takže mám články v XML souboru: http://wanto.czweb.org/data/clanky.xml
RepporeLLo
Profil
a preco nemam pouzit redakcni system... ?? ...je to az tak zlozite??
WanTo
Profil
RepporeLLo
Jestli nebudeš mít na stránkách víc přispěvatelů a nebude ti chodit 5 článků denně, tak myslím že redakční systém nepotřebuješ.

Sice dokáže dost ulehčit práci, ale také to může znamenat předělání celých stránek.
RepporeLLo
Profil
presvedcil si ma:)
budem si ukladat clanky do DB...
WanTo
Profil
Tož to si to užij :-D
Celebi
Profil
Jeden redakční systém mám právě rozpracovaný a nezdá se mi to tak složité jak tvrdí Wan to. Redakční systém mohu jenom doporučit.
RepporeLLo
Profil
no ale ja som uplny zaciatocnik tak neviem ci by som to zvladol... ako sa vlatne vytvara RS?
juneau
Profil
Musis umet programovat. PHP, HTML, CSS, SQL.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0