Autor Zpráva
Error
Profil *
Neznáte nějaký rs přímo dělaný na flash hry? aby to mělo funkce jak třeba www.skladiste.cz
Vím že by to šlo dělat i normálním rs třeba na weblog ale to by se musel poupravovat.
Díky
BaTeCzKo
Profil
Ne, já neznám. Ale takový systém se dá levou zadní udělat v php a mysql. :-)
Error
Profil *
Viem ale neumim to udělat. Chce pořádné scripty! Né to co tet má www.skladiste.cz :) (Vim že nevíte jak vypadají) Já ano..

Neni to zas taková hračka udělat ty scripty - nějaké pořádné které nebudou zatěžovat server :) ako skl. :) ano když bych se naučil php tak zdaleka lepší neudělam!

Proto zháním přímo rs - šitý na flash hry aby byl slušný..

Kdyby něko o nim věděl napište!
Díky
BaTeCzKo
Profil
No být tebou ani bych nedoufal že něco takového najdeš. BTW a kde to chces pouzit? Budes delat nejaky web online her (flash)?
Error
Profil *
Zdarec
To doopravdy nikoho nenapadlo ještě udělat rs na web s online hrama (flash)??? To snad musí být ale mnohem jednoduší než na nějaký weblog. Protože tam jsou daný jen určité funkce v administraci. Pridat hru do jaké skupiny.. Edit .. O proti rs na weblog je tam mnoho pořeba funkcí na všeljaké ..
No možno proto je jen tak málo dobrých servrů s flash hrami - sice mě nedává logiku kdo je hraje.. Možná tak Happy tree
Tak dik Ale i přesto budem dofat že se někdo ozve že nějký zná..
BaTeCzKo
Profil
No pro mě by nebyl problém nějaký udělat... když tak mě kontaktuj na ICQ 246-651-717. :)
Error
Profil *
Zdarec
To je dobrý ale asi každýmu neděláš web :) To asi jen tak za nic bys nedělal co :)
Onekdá mě napadl zajímaví projekt.. http://www.clanky.nazory.cz/hry.png
Tohle už je těšší na zrealizování :D mě spon přijde...
Díky..
BaTeCzKo
Profil
To ne no. Ale ten jednoduchy na flash hry bych klidne udelal, ale to by zalezelo na okolnostech.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0