Autor Zpráva
misa-s
Profil *
Zaujaly mě články a diskuze o textpattern. Chystám jeden web, pro který by se pravděpodobně hodil redakční systém a nevím, jestli když si připravím grafiku ve photoshopu, jestli to půjde napasovat na RS Textpattern. Další věc je ta, že sem ten textpattern ještě neviděla v reálu a nemám ho nainstalovaný a vyzkoušený a umím jen html
misa-s
Profil *
Dotaz tedy zní: jde předchystat grafiku v photoshopu a pak pracovat v Textpattern? Je možné do RS vložit info o počasí a webkameru? Předem dík za odpovědi laikovi.
begg
Profil *
jasne to pujde. Protoze si vyrezes obrazky s PS a aplikujese je do sablony xhtml/css. Ale pokud chces mit staticky web, nikoliv weblog, tak budes muset sahnout do systemu a upravit ho, spise prizpusobit.
misa-s
Profil *
Já bych chtěla mít stránky předchystaný v photoshopu. Aby tam bylo možno dávat aktuální události, počasí, webkamera a další běžný odkaz-stránky, který se nemění. Ale jde mi o to aby se nějak jednoduše daly akutalizovat ty události a to sem si myslela že umí jen redakční systém, že to v html neudělám. Nevím jak začít jestli v html nebo RS. Abych nemusel pře FPT každý týden nahrávat novou událost.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0