Autor Zpráva
celeb
Profil *
Toto mi pripada asi ako najlepsia rubrika na tento tpic. Momentalne programujem svoj vlastny blogovy RS system... Kedze uz raz nieco robim, chcem aby to bolo priamo dokonale... preto by som chcel vediet co vsetko pridat do vypisov clankov, komentarov... ake pohodlne veci (pre ludi) pridat a podobne... Kazdy detail co vas napadne... Moementalne niektore z mojich veci este nie su dorobene (zopar poloziek z menu ako CV, Grafika a pod.) avsak veci ktore su na blogu dolezite som dorobil - clanky, komentare, vyhldavanie, tagy, archiv a prave k nim xcem komentar... Co vsetko okrem Texy pridat??? Kazdu malu drobnost!!! Btw. moj RS vsak nebude volne stiahnutelny... A este snad jednu pripomienku - Teraz nechcem hodnotit design (je totiz navrhnuty len kvoli ryxlemu testovaniu)
celeb
Profil *
azda este link :D
Tomik
Profil
blogovy RS system
Vzheldem k tomu, že RS je zkratka pro "redakční systém", je tam ten poslední "systém" zbytečný.

Myslím, že by tvůj systém měl mít hl. to co po měn chceš ty, a až za horkého provozu se např. ptát uživatel co jim chybí atd.
celeb
Profil
Ono s predstavujem skor prispevky na take drobnosti typu... xyba mi vo vypise toto, ci hento... A podobne veci
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0