Autor Zpráva
Nina
Profil *
Jak se přidávají odkazy v textpatternu? Já to prostě nechápu.
Ivorius
Profil
ono záleží na tom jaký textpattern používáš (respektive jaký systém formátování textu) bud s originálním textile, nebo jestli si stahovala z mých stránek textpattern.ivorius.com pak je to texy a tam se to zadává takto:

"Textpattern v češtině":http://textpattern.ivorius.com

vypíše

Textpattern v češtině
Nina
Profil *
Já spíš nějak nerozumím celému principu. Mám vytvořenou rubriku NINA a do ní napíšu třeba 6 článků. Nastavím ve vzhledu stránky, aby se mně zobrazovalo na hlavní straně 5 posledních článků. A ted nevím jak dolu přidat odkaz na další stranu, kde je ten 6-tý článek (ty to máš dole pod články řešeno odkazy 1 2 3 ...7. Ty to asi máš, že se Ti na hlavní stránce zobrazuje jen anotace a odkazuješ pak na celý článek.

Každý článek mně začíná nadpisem, který má být zároveň odkazem na celý článek, který se pak zobrazí v samostatném okně. Tak to máš i ty.

Já nevím kde se vytváří ta stránka s celým článkem? tu vytvořím normálně v HTML editoru a uložím v adresáři NINA/id/nazevclanku.html a nebo jí také vytvoří textpattern???

Děkuji
AlešD
Profil
Nina:
zkus za (nebo i před) výpis článku přidat něco takovéhoto:

<txp:newer>Předchozí list</txp:newer>
<txp:older>Další list</txp:older>
Nina
Profil *
A to je co stále nechápu. Stále jen upravuju hlavní stránku. http://mojedomena.cz/textpattern/ Ve vzhledu - stránka přidám <txp:older>Další list</txp:older> a funguje to. Po kliknutí na Další list přejdu na stránku http://svatebni-fotograf.cz/textpattern/?pg=2.

Ale naprosto nechápu, kde do této nove stránky http://svatebni-fotograf.cz/textpattern/?pg=2 mohu přidat <txp:newer>Předchozí list</txp:newer> ???

Jaktože to všichni chápou jen já ne :))
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0