Autor Zpráva
Ice
Profil
Ahoj, jak se da poznat jestli web jede na redakcnim systemu? Pokud to neni nekde v headu nebo paticce napsany?
Mistr
Profil
K čemu vůbec to potřebuješ vědět, smím-li se zeptat? Jako uživateli Ti přeci může být úplně jedno, zda web jede nebo nejede na redakčním systému, ne?
Anonymní
Profil *
Třeba se jeho nějakej kamarád vytahuje .. Ale může mu to byt fakt jedno.. Dá se to poznat ale né 100 proc. tak na 30 proc.
Když si ho dobře předělá.. a ještě bys musel vědět konkrétně jestli používá ten či ten. Jinak z takového množství rs to nezjistíš..
Michal Škrabálek
Profil
Napsat pár PHP stránek s includy a udělat si k tomu jednoduchou administraci je otázka hodiny a už můžete křičet do světa, že máte vlastní redakční systém. Není CMS jako CMS.
Ice
Profil
Mistr
Jako uživateli jo, ale jako člověku co se zajímá o tvorbu webu ne. Jen mě to tak napadlo.
froggy
Profil *
Dá se to poznat jedině podle zkušenosti, a i tak to není 100% - též občas zkoumám, jestli ten či onen web náhodou nevyužívá mně známý CMS...
thingwath
Profil
Zjistit o technologiích se dá leccos, podle vnější části. Jak kdy. Dost mě to baví, koukat se a zjišťovat jak je asi co napsané jenom podle toho jak se to chová.
Leo
Profil
Da se to poznat u spatnych redakcnich systemu (kde je html kod zadratovany do php, takze tam najdete typicke rysy), pak u systemu kde je pouzita nejaka vychozi sablona. Dobry redakcni system vam umozni zmenit si html a css prakticky jakkoliv (a nezavisle na php), takze to nepoznate. Leo
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0