Autor Zpráva
12Plzen
Profil *
Mate zkušenosti s Wordpressem jako se systemem na správu webu nikoliv blogu? Tak byste me mohli pomoct, chtel bych ho aplikovat na nejaky web ale nevim jak ho prekopat.
Stracilo by kdyby ste me dali linky na nejaky turorialy a doporucily potrebne pluginy.

Děkuji všem kdo mě pomůžou
12Plzen
jozob
Profil
12Plzen
"Děkuji všem kdo mě pomůžou"
Aj ho používam len na správu blogu, snáď pomôžem aspoň trošku. Základom bude dobrá šablóna. Takže odporúčam naštudovať nejaké hotové šablóny a tuším, že na domovskej stránke projektu je aj tutorial na výrobu šablóny (alebo aspoň informácie). Čo sa týka pluginov, skús to upresniť. Čo budeš na stránke potrebovať?
12Plzen
Profil *
Me jde hlavně o to abych do každé kategorie mohl vložit příspěvek či článek s jednou podmínkou, že se nezobrazí na hlavní stránce. Taky upravím šablonu aby nebyli zbytečné udáje jako vydaný článek, datum, kategorie atd.
Jen mě jde opravdu abych na homepage něměl ze všech kat. příspěvky. Nainstaluji si tam wysiwyg a bude to dobrý.
Tomik
Profil
12Plzen
Pokud se nemýlím (WP nepoužívám), tak WP v základní instalaci wysiwyg používá, ne?
12Plzen
Profil *
No je tam par tlacitek, jako tucne pismo, kurziva atd. Ale TinyMCE je Tiny.
jozob
Profil
12Plzen
TinyMCE je v základnej inštalácii WP 2.0.
12Plzen
Profil *
Nevíte jak bych tedy vyřesil ty kategorie?
Děkuji
12Plzen
Profil *
http://liguria-webdesign.wz.cz/tiny.gif

Podivejte se na screen, ja bych chtel plne zobrazeni tinyMCE se vsemi funkcemi?
jozob
Profil
12Plzen
To nie je TinyMCE. Je to interný editor. V nastaveniach sa dá zapnúť aj TinyMCE (zaškrtni niečo ako "používať vizuálne bohatý editor").
12Plzen
Profil *
Jozob
Ok, nevis ale jak bych vyresil kategorie? Dik za pomoc
jozob
Profil
12Plzen
Kategórie sú tiež základom Wordpressu. Čo konkrétne s nimi potrebuješ?
12Plzen
Profil *
viz.
Me jde hlavně o to abych do každé kategorie mohl vložit příspěvek či článek s jednou podmínkou, že se nezobrazí na hlavní stránce. Taky upravím šablonu aby nebyli zbytečné udáje jako vydaný článek, datum, kategorie atd.
Jen mě jde opravdu abych na homepage něměl ze všech kat. příspěvky. Nainstaluji si tam wysiwyg a bude to dobrý..
trAble
Profil *
To je jednoduché, musíš jít do adresáře wp-content\themes a následně do adresáře templatu, který používáš. Pak otevři index.php a vymaž, co tam nechceš. Nejspíš to bude hodně řádků od toho, kde je "div class="post"".

Vyzkoušej postupně umazávat a uvidíš, co tam zbude.
12Plzen
Profil *
tak jsem aktivoval TinyMCE, ale chtel bych rozsireny mod, protoze formatuji jen kurzivu, odsazeni atd. Chtel bych si treba zvolit H3 - nastavit si barvu, font atd. mam tam par tlacitek, nikoliv plne 3 rady.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0