Autor Zpráva
Papaja
Profil *
Prosím o radu, chtěla bych tyto stránky http://www.leonbergeri.net předělat do nějakého redakčního systému, ale ne a ne najít nějaký vhodný, kdyby to šlo, tak s podporou alespoň dvojjazyčné verze. Díky za typy:o)
Ivorius
Profil
Předělat to, aby se články daly vydávat za pomocí redakčního systému není problém, tedy alespoň já mám velice dobré zkušenosti s redakčním systémem textpattern, nicméně podpora dvojjazyčných verzí zde není a zatím neznám žádný volně šířitelný rs, který by to podporoval a byl alespoň z poloviny tak kvalitní jako zmíněný textpattern.
Papaja
Profil *
No přiznám se, že textpattern jsem zkoušela a nějak mi dělal potíže(asi jsem nepochopila jeho administraci). Z vícejazyčných jsem zkoušela e107 a Joomlu, ale nebylo to prostě ono. Sice by možná ta vícejazyčnost šla vyřešit nahráním rs dvojmo, ale to mi zase neulehhčí ty aktualizace, kvůli kterým to chci předělávat.
jurkapavel
Profil
Já jsem si oblíbil CMS Made Simple, více jazyčnost zde lze udělat celkem snadno, ale úplně ideální to také nebudem asi jako každý systém
quinux
Profil
Papaja

Tak zkuste projít http://opensourcecms.com , jsou tam dema všech uvedených redakčních systémů. Tak si určitě vyberete ;o)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0