Autor Zpráva
Cifro
Profil
Konečne sa mi podarilo dokopať môj projekt do konca - ešte nie do úplného ale použiteľného.

Obľúbený softvér pre fórum miniBB som si upravil a pomenoval MyMiniBB a jeho nové vlastnosi sú (výber):
* príspevky sa dajú formatovať pomocou Texy! aj so zvýrazňovaním syntaxe pomocou FSHL
* šablóny a jadro sú v súlade s XHTML 1.0 Strict (a snažil som sa aj o prístupnosť, použiteľnosť a sémantickosť.)
* nový vzhľad
* nové Clean URLs: namiesto adresy napr. "6_204_0.html" je "6-204-0"
* pre tých, ktorí nechú využivať Texy! som upravil aj BBcodes. Napr. u odkazu sa dá vložiť aj titulok (title="")
* veľmi jednoduché skinovanie - možnosť prepínať skiny
* štandardne obsahuje aj niekoľko pluginov, napr. plugin Members, Polls
* a mnoho iných úprav

Chcete link? V dobe písania tohoto príspevku ešte nie tam nič nie je:-(. Čakajte do večera :-)

Link: http://www.uniquebyte.com/myminibb


PS: keďže cez leto nebudem mať čas (idem ku vám bratia Česi do Jihlavi), tak nebudem to môcť udržiavať. Ale ja verím, že najaká tá komunita okolo toho vznikne.
Cifro
Profil
MyMiniBB projekt je spustený!

Nejaké to info nájdete na webe a MyMiniBB v ostrej akcii nájdete na MyMiniBB Demo fórum. Samozrejme je aj download

Nejaké otázky?
Cifro
Profil
Testoval som validitu a narazil som na jednu zaujímavosť.

Pri kontrolovaní validity PSPadom mi správne vyhodil chybu že v dokumente je 2x použíté to isté ID. Ale pri kontrolovaní W3C validátorom ma tento validátor na chybu neupozornil. Zaujímavé, čo? ;-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0