Autor Zpráva
miroslav-vano
Profil *
Mám tu jednu otázku. Asi pol roka prevádzkujem Blog a za tú dobu som spravil naň asi 3 dizajny. Rozhol som sa , že pozmením bežnú štruktúru blogu čo by mi lepšie pomáhalo kategorizovať svoje písanie.
Chcem aby sa mi na Blogu na hlavnej stránke nezobrazoval iba jeden panel kde sú všetky novinky, ale aby sa mi zobrazovali 3 paneli. V každom paneli sa bude zobrazovať jedna hlavná kategória, ktorú si ja vyberiem. Téma by bola teda trochu statickejšia keďže by Blog nefungoval pokiaľ v systéme nebudete mať tie 3 kategórie. V tých 3 hlavných kategóriách chcem aby sa mi zobrazovali aj podkategórie. Je to ako keby som do Home stránky vložil archív jednej kategórie. Rád by som vedel či to ej v moci Wordpressu a pokiaľ hej tak ako. Ako sú tagy na zobrazenie hlavných príspevkov tak či sa nedá ten tag pozmeniť aby sa zobrazoval iba an jednu kategóriu.

Dizajnový návrh home stránky je tu: http://vano.wms.sk/images/my%20times%202.jpg
3 Hlavné ktegórie, ktoré sa budú objavovať na home stránke Flash News, Top Stories a Personal.

Ďakujem
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0