Autor Zpráva
Walter
Profil *
Zajimalo by me jestli neznate nejaky free mini RS na e-shop. Popripade jaky byste me doporucily?

Diky, hodlam tomu nejak prijit na klobouk a zkusit navrhnout design.
quinux
Profil
Joomla má modul http://extensions.joomla.org/component/option,com_mtree/task,viewlink/ link_id,129/Itemid,35/ - VirtueMart, se kterým lze vytvořit menší obchod.
jurkapavel
Profil
Celkem jednoduchý je http://www.opensolution.org/?p=Quick.Cart,. Nepoužívá databázi, ale je na rozdíl od VirtueMartu snazší na pochopení.
Meldo
Profil
http://www.opensourcecms.com/
Walter
Profil *
JURKA PAVEL

vypada dost dobre a videl jsem i super reference a dokonce i s ceskou verzi. Tvurci jsou polaci, tak na nas nezapomneli.
kája
Profil *
Quick Kart jsem používala ale pak jsem našla super českou verzi, umí odost víc a hlavně má sklad což původní Quick Kard nemá, takže se nestane že někdo koupí více kusů než mám na prodej. Dá se použít i na sekáč, nastavíte u zboží 1 kus a pokud se prodá - to zboží se již v nabídce neobjeví. Chtějí zato něco přes 400.- ale vyplatí se. http://www.panavis.cz/ Doporučuji.
Cajda
Profil *
Mě se na e-shop moc libi Cube Cart - http://www.cubecart.com
Slika
Profil *
Kdo hledá něco jednoduchého na malý shop s CMS, též doporučuji panavis.cz . Můžete si upravit vzhled jak jen chcete. Má malinko zastaralý tabulkový layout ale funkce skladu pro maloobchodníky je neocenitelný.
Jaromír Nešpor
Profil *
Mohl ze zkušeností doporučit pro e-shop systém ZenCart, který je zdarma. Hostuji na Webhosting 51, kde mi to zadarmo nainstalovali na hosting a ze začátku i poradili co jsem potřeboval vědět.
Ivorius
Profil
Já být tebou tak nespoléhám na rs upravený do e-shopu, ale rovnou se poohlídnu po e-shopu. Celkem známé je třeba OsCommerce.

Nějak se mi zdá, že se poslední dobou nějak moc vychvaluje webhosting51 a to většinou od neregistrovaných uživatelů. Je to nějaké podezřelé... Asi to budeme muset začít kontrolovat.
kája
Profil *
Nová verze na http://www.panavis.cz !

Již mi to připadá že zde také dělám reklamu sice ne na webhosting51 - to fakt neznám. Znám panavis a jen upozorňuji na novou verzi, nedávám odkaz na svoje stránky tak mi to snad moderátoři prominou.
Mám starší verzi a jsem opravdu mooc spokojená. Vstřícné jednání, mají řešení na jakýkoliv můj návrh, opravdu super přístup. Sorry, fakt musim pochválit i kdyby se to smazalo s nápisem NEPRUĎ. :-)
paddy
Profil *
Panavis rozhodně nedoporučuji, delaji to dva lidé a mozna jeden programator, podpora nefunguje, telefon zvednou jednou za tyden, a na maily nereaguje vubec, asi jsou pretizeni.Eshop ma chyby.Je sice levny, ale jakmile se obchod rozhybe a vy nemate podporu, jste v pytli. Takhle se byznys nedela.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0