Autor Zpráva
StanleyCZ
Profil *
Jaký RS je podle vás nejlepší pro tvorbu menšího firemního webu s pokud možno jednoduchou správou více jazykových verzí webu?
Dále by měl umět alespoň přidávání aktualit, mít fotogalerii a nejlépe i wysiwyg editor.

... Díky.
StanleyCZ
Profil *
No, jde mi o to abych mohl spravovat několik jazykových verzí jednoho webu v jednom RS... tím nemyslím jazyk administrace.
Tak aby bylo možno pracovat na více jazykových verzích na jednom místě. Přijde mi to tak přehlednější, než mít několik instalací RS, jednu pro každou jazykovou verzi.
Zatím jsem bohužel nic vhodného nenašel...
StanleyCZ
Profil *
Našel jsem pouze eZ publieZ publish , ale ten je pro moje potřeby až moc slozitý.
Tomtomas
Profil
Ono je to, co jsem před časem zjišťoval, konkrétně u nekomerčních redakčních systémů docela složité. Buďto je RS kvalitně vícejazyčný a bohužel zároveň hodně špatně ovladatelný a vůbec pochopitelný nebo je uživatelsky příjemný, ale pouze s jedním jazykem.

Svého času jsem narazil např. na Sapid s dobře zpracovanou vícejazyčností, ale tehdy (tak půl roku zpátky) mě přišel trochu těžkopádný.

S velkým úspěchem už nějaký ten pátek nasazuju CMS Made Simple se snad nejpříjemnější administrací a vůbec instalací i provozem, co jsem viděl (a že jsem prolezl nemálo známých systémů). Bohužel ale na skutečně funkční vícejazyčnost se u něj stále čeká (je to ve vývoji).

Ale jako výdělečná (předpokládím :-) organizace by si mohla dovolit některý placený systém - svůj nabízí kdejací trochu zaběhnutí tvůrci stránek. A nemálo z nich i s podporou více jazyků.
janek56
Profil
http://plone.org/ - aktuality, galerie, jazykové verze, WYSIWYG... - open source nebo i laciný hosting
StanleyCZ
Profil *
Ale jako výdělečná (předpokládím :-) organizace by si mohla dovolit některý placený systém - svůj nabízí kdejací trochu zaběhnutí tvůrci stránek.

Bohužel, je to jen nějaká nadace a sotva si můžou dovolit rozhazovat za web...
StanleyCZ
Profil *
to Tomtomas
CMS Made Simple vypada dobře, ale ten multilang beta musim ještě otestovat.
Anonymní
Profil *
Joomla + viacjazyčná komponenta JoomFish
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0