Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Ahoj, chtěl bych se zeptat jak můžu udělat perex ve wordpressu (dlouhý článek se rozdělí a zobrazí se pouze upoutávka, zbytek až po kliknutí) a dále mám ještě pár otázeček, kdyby někdo věděl jak je vyřešit a pomohl by, budu moc rád.
1) Dá se odstranit z menu RSS, archiv, nejnovější příspěvky apod tak aby zůstaly jen mé rubriky
2) Dá se dát na uvodní stránku nějaké uvodní info a nastavit rs tak, aby se články zobrazovali jen v rubrikách a na úvodní stránce pořád jen to info
Předem děkuji za Vaše rady a odpovědi, toto jsou věci které ne a ne v administraci najít, asi se špatně koukám
PerToon
Profil
Tak zkus prolézt přímo šablony stránek (což z administrace jde) a najít co chceš odstranit a zkus to vymazat. A ten perex by mě taky zajímal.
Anonymní
Profil *
Diky, tam to urcite bude, jsem wordpress zacatecnik tak me nenapadlo se tam podivat.

Perex jsem taky zatim neobjevil, ani moznast dat na uvodni stranku nejake informace a ostatni clanky jen do rubrik, snad to pujde
Acci
Profil
Perex se vytvoří kliknutím na ikonku . Co je před ní je perex, co je za ní je text článku

1) Dá se odstranit z menu RSS, archiv, nejnovější příspěvky apod tak aby zůstaly jen mé rubriky
Stačí upravit šablonu, konkrétně se jedná o soubor sidebar.php

2) Dá se dát na uvodní stránku nějaké uvodní info a nastavit rs tak, aby se články zobrazovali jen v rubrikách a na úvodní stránce pořád jen to info
Tohle se zase řeší úpravou šablonu, v souboru index.php vymažeš vše, co tam nechceš.
Krteček
Profil
Asi přesně vím co chceš vytvořit. Ty prostě nechceš weblog, ale použít WordPress pro jiné účely. Ja jsem řešil stejné problémy jako ty. Pokud chceš mít úvodní stránku jinou než tu s příspěvky, tak se koukni do souboru header.php. Odkaz na úvodní stránku můžeš přesunout třeba až na poslední místo v menu. Také ho klidně můžeš přejmenovat na Áktuality. Ale musíš také upravit velký odkaz na úvodní stránku (logo).
Anonymní
Profil *
2:Acci Díky to je ono, ale pozor!!!, teda alespoň mě to nefungovalo v opeře tak jsem se docela natrápil než mě napadlo použít jiný prohlížeč:-)

2:Krteček Zkusím vyzkoušt co jsi poradil, sice výsledek bude blog, ale spíše informativní kdy stránky nebudou aktuální pouze pár dnů až týdnů. Takže bych chtěl na úvod nějaké informace a pak ať si návštěvníci surfují
Anonymní
Profil *
Mám ještě jeden problém, pod články kde by mělo být přehazování mezi novějšími/staršími mám:

Project-Id-Version: WordPress 2.0- CS překlad POT-Creation-Date: 2006-02-02 16:10+0200 PO-Revision-Date: 2006-02-18 21:56+0100 Last-Translator: Calaf Language-Team: Jakub Konečný MIME-Version: 1.0 Content-Type: text/plain; charset=utf-8 Content-Transfer-Encoding: 8bit X-Poedit-Language: Czech X-Poedit-Country: CZECH REPUBLIC X-Poedit-SourceCharset: utf-8 « Starší příspěvky
Novější příspěvky »Project-Id-Version: WordPress 2.0- CS překlad POT-Creation-Date: 2006-02-02 16:10+0200 PO-Revision-Date: 2006-02-18 21:56+0100 Last-Translator: Calaf Language-Team: Jakub Konečný MIME-Version: 1.0 Content-Type: text/plain; charset=utf-8 Content-Transfer-Encoding: 8bit X-Poedit-Language: Czech X-Poedit-Country: CZECH REPUBLIC X-Poedit-SourceCharset: utf-8

což sice potřebné linky obsahuje, ale nění to moc efektivní. Nevíte někdo jak z toho ven
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0