Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Mám jeden problém s Perex. Nevíte někdo jak to počeštit? Nechi aby se mi zobrazovalo (...more), ale (...pokračuj) nebo tak něco. V šabloně příspěvků jsem nic takového nenašel, ale možná, že jsem to je přehlédl. Díky.
PerToon
Profil
No já sen si všechny hlášky co se mi nelíbily přepisoval zase přes administraci v těch šablonách, tak by to tam někde mělo být.
Krteček
Profil
Ja jsem se v tech sablonach hrabal dobu a nenasel to. Kdybych to nasel, tak sem nepisu! Ctrl+F snad jeste zvladnu. Fakt nikdo nevite?
Anonymní
Profil *
Já jsem to teda v šabloně našel a když nastavíš souboru index.php možnost zápisu tak to můžeš změnit přímo v editoru skinů v administraci.

Když stáhneš soubor index.php který se nachází v adresáři ze šablonou tak v něm to určitě najdeš a pokud ne tak používají šablony jiné technologie či co a neproradím, protože mám tu kde to jde

OT: cožpak neexistuje nějaký wordpress web s aktivní diskuzí a komunitou, jak je tomu u mnoha jiných rs
Krteček
Profil
Tak už jsem to vyřešil. Je to v šabloně ten index.php. Příkaz the_content. Tam se jen doplní co tam chceme napsat. U některých šablon tam není nic a WordPress automaticky dosadí (more...). Proto to nešlo najít.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0