Autor Zpráva
Krteček
Docela mi dalo zabrat vymyslet, co napíšu do předmétu, aby to bylo výstižné (nic jsem nevymyslel :-) ). Mám takový problém s adresou RSS kanálu, kterou vytvoři Wordpress. Nebo spíš než já, s tím má problém RSS čtečka, která je na Seznam.cz. Mě se osobně líbí tvar mojestranky.cz/feed/ , ale čtečka my jen napíše: "Při zpracování nastala chyba" a "Chybně zadaný zdroj!" Už jsem psal na technickou podporu Seznamu, ale neodpověděli, tak si asi budu muset poradit sám.
Jediné co mě napadlo bylo tzv. "podstrčení obsahu" díky souboru .htaccess jaké je popsáno na Jakpsatweb.cz. Jestli se domnivám správně, tak se Seznamu.cz nelíbí jen adresa kanálu, proto by možná díky tomuto souboru šlo udělat adresu mojestranky.cz/zpravy.rss. Jenomže pak mi došlo, že nemůžu podstrčit stránku z úplně jiného serveru (aspoň myslim). Tak když teda nebudu chtít číst RSS kánály z jiných blogů vytvořených Wordpress, ale jen ze svého, tak se mi stejně nepodaří podstrčit mojestranky.cz/feed/, protože to není soubor typu podstrcena_stranka.html, ale tváří se to vlastně jako adresář. Pak je tady ještě jiná adresa RSS kanálu mojestranky.cz/?feed=rss2, ale ta mi také moc nepomohla. Nenapadá někoho způsob zápisu?
Nevím jestli toto je zrovna dobré řešení, ale nic jiného mě nenapadlo. Pokud někoho napadne něco jednoduššího, tak mu budu vděčný.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0