Autor Zpráva
zelo
Profil
Chcel by som sa spýtať, že prečo ked napíšem v nuked klan niečo s mäkčeňom atd. tak mi vždy napíše nejaké znaky namiesto toho co som napisal thx. a chcel by som sa spýtať či sa to dá nejako zmeniť thx
Mistr
Profil
Máš definované kódování? V tom asi bude, jak se mi zdá, zakopaný pes. I když vy na Slovensku možná zakopáváte něco jiného.
quinux
Profil
zelo
Jak psal Mistr, problém bude ve špatném kódování. Většinou to lze nastavit v administraci.


Mistr
I když vy na Slovensku možná zakopáváte něco jiného.
Kosti od psa? :-D
Mistr
Profil
quinux
:-)
Sakalik
Profil *
zdar, hele ja porad nevim jak na to, jestli se v nuked klanu musi nastavit jeste nekde jinde znakova sada. U norml Nuka se musi pridat info do hl. DB souboru, pres kterej se pripojuje k DB a to ze uzivam CP1250 a DB sem nastavil na tuhle znakovou sadu.
Ale u Nuked klanu sem toto info dal do nuked.php, protoze nikde jinde se nepripojuje. DB sem nastavil taky na tuhle sadu, ale jede pouze nejaky znaky. Hlavicku mam taky nastavenou na windows-1250, tak mi plz nekdo zkusenejsi s tim RS reknete, kde se co musi jeste nastavit.
(mam hosting *******, kterej jak doufam vsichni vedi nema standardni ZS, kvuli ochrane dat bo co, ale je to jedinej hosting, kerej to dela :))
pls help!
Sakalik
Profil *
*B*n*n
Morfero
Profil *
Pocuvajte na akej stranke je navod k nuked klan?
4F_SlayeR
Profil *
mno ja tiez pouzivam nukedklan RS ale ta Sk neexistuej musis si ju sam prelozit a kodovanei nastavit. Ja som to nastavil neiajko ale nejde to kompletne na IE mi to ide a na mozile to hadze s chybami aj ja by som bol rad ak by niekto bo ltu taky ktory by nam stym pomohol .. dost ma to sere :D
d0xy
Profil *
Už dlouho se zajímám o šablony nuked klan...........................ale ještě sem vůbec nezjistil jak to funguje jak je to tam s mysql a vůbec.Pls vysvětlil by mi někdo jak an to popř. stránku s nějakým návodem nebo tak nějak.Dik
SLUNlCKO
Profil
ahoja, hele mam neco udelat s ACCESS PERMISSIONS.. jenze absolutne netusim co.. plz help
Dj-Gr!m
Profil *
nechci nic rikat ale na tom neni nic slozityho jen nesmys psat hacky a carky :-D nic vic www.csin.ic.cz nebo www.undefid.ic.cz se juknete vemte priklad
poutnik
Profil *
Ja jsem to skoušel všude a nikde mi neporadili ja vim že to pro vas bude asi k smichu ale nevim ja nainstalovat nuked klan pls omozte mi je mi teprve 14 a chci se zdokonalovat diky předem.
poutnik
Profil *
a taky se chci zeptat ted mi to asi docvaklo nuked klan se neinstaluje že no a v jakem programu dělate stranky pls diky předem
Petr Tichý
Profil
poutnik
http://jakpsatweb.cz/
3XtReMe
Profil *
Stahl jsem si do nuked klan modul zvany Module Tournoi V1.3
a pise my to tyhle chyby poradite mi prosim?


Warning: constant() [function.constant.php]: Couldn't find constant _TOURNAMENTWIN in /home/free/ic.cz/d/dknl-st/root/www/modules/Tournament/admin.php on line 76

Warning: constant() [function.constant.php]: Couldn't find constant _TOURNAMENTHALFWIN1 in /home/free/ic.cz/d/dknl-st/root/www/modules/Tournament/admin.php on line 76

Warning: constant() [function.constant.php]: Couldn't find constant _TOURNAMENTHALFWIN2 in /home/free/ic.cz/d/dknl-st/root/www/modules/Tournament/admin.php on line 76

Warning: constant() [function.constant.php]: Couldn't find constant _TOURNAMENTQUARTER1 in /home/free/ic.cz/d/dknl-st/root/www/modules/Tournament/admin.php on line 76

Warning: constant() [function.constant.php]: Couldn't find constant _TOURNAMENTQUARTER2 in /home/free/ic.cz/d/dknl-st/root/www/modules/Tournament/admin.php on line 76

Warning: constant() [function.constant.php]: Couldn't find constant _TOURNAMENTQUARTER3 in /home/free/ic.cz/d/dknl-st/root/www/modules/Tournament/admin.php on line 76

Warning: constant() [function.constant.php]: Couldn't find constant _TOURNAMENTQUARTER4 in /home/free/ic.cz/d/dknl-st/root/www/modules/Tournament/admin.php on line 76
Stounycz
Profil *
Kouknete na www.strazci-svetla.eu :D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0