Autor Zpráva
DyBoy
Profil *
Potřeboval bych někoho, kdo tomuto systému alespoň trochu rozumí, nejde mi totiž rozchodit přispívání přes e-mail. Zadal jsem vše, co po mě rs chce, ale stále odmítá spolupracovat.

Řekněme, že máme e-mail na seznamu dyboy.neco@seznam.cz s heslem 5478910 , jak to tedy nastavit, aby to fungovalo? poradí někdo?
eagle
Profil *
Půjde ti to až budeš mít svůj email. Tzn. ne na freemailu seznam, centrum atd., ale svůj na své doméně. Mě to chodí normálně.
DyBoy
Profil
aha, tak to pak jo, právě jsem si zřídil hosting, tak jen zaplatím a uvidím :)
martin hu
Profil *
upgradoval jsem starší verzi wordpressu na českou verzi 2.0.2. a mám docela slušný problém. vse probehlo zdanlive ok, ale kdyz se prihlasim do adminu, tak se dostanu pouze na uvodni nastenku a nikam jinam me to nepusti (pise mi to, ze nemam dostatecne opravneni pro pristup na danou stranku). nevite, cim to muze byt?
martin hu
Profil *
takže jsem přišel na to, že za vše může kódování latin2, které mám v databázi a utf8, které je nastaveno v souborech wordpressu. když použiji latin2, tak se diakritika na webu zobrazuje správně, ale nefunguje admin, naopak s utf8 funguje admin, ale diakritika na stránkách ne. jak to sladím netuším.
CitriX
Profil
takže jsem přišel na to, že za vše může kódování latin2, které mám v databázi a utf8, které je nastaveno v souborech wordpressu. když použiji latin2, tak se diakritika na webu zobrazuje správně, ale nefunguje admin, naopak s utf8 funguje admin, ale diakritika na stránkách ne. jak to sladím netuším.

hmm a co tak změnit kodování v databázi na UTF-8 ?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0