Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Dobrý den,
potřeboval bych doporučit redakční systém s těmito požadavky.

- hezká url
- drobečková navigace s velkou možností zanoření. Bude hodně kategorií. V každé kategorii bude jiný obsah. Navigace by měla vypadat takto (kategorie-1 -> kategorie-2 -> kategorie-3 ->kategorie-4 ......) Jeden článek by měl jít dát do 2 kategorií. Skupina kategorií by měla jít zahrnou do nějakého celku(rubrika?), kterému se dá nastavit odlišný vzhled, který se projeví i v zahrnutých kategoriích
- na stránkách bude pár wallpaperů, takže asi fotogalerii?
- ankety
- stránky by se měly tvářit dost staticky. Na úvodní straně bude statický obsah. V jedné kategorii budou maximálně dva články. Nemělo by jít poznat, že jde vůbec o články :) Bude se provozovat statický obsah, vždy maximálně přibyde další rubrika.
- zdarma

Existuje něco takového? Dík moc
Ivorius
Profil
Při tolika požadavcích je zdarma asi dost odvážné. Nicméně s několika pluginy by se ti to mohlo podařit v textpatternu či wordpresu.
Acci
Profil
Většinu toho umí WordPress. Hezké URL má již v základu, pro drobečkovou navigaci existuje plugin, článek můžeš zařadit do více kategorií, pro anketu a fotogalerii existuje plugin. Jak stránky budou vypadat záleží jen na tobě a tvojí úpravě šablony.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0