Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Který redakční systém byste mi doporučili s těmito parametry: jednoduchý na instalaci, přehledný, rychle spravovatelný, pod licencí GPL
Acci
Profil
WordPress
Tower
Profil
(Skoro) každý redakční systém splňuje dané požadavky a tak tady nemůžete čekat moc relevantní odpověď. Každý doporučí něco, co mu vyhovuje nejvíce. Poradil bych si vybrat na opensourcecms.com. Osobně doporučuji Drupal.
AlešD
Profil
Každý ti doporučí to, co používá sám. Takže u mě je to TextPattern , s českou dokumentací a obsáhlou diskuzí.
Anonymní
Profil *
Joomla
Retal
Profil
Tower
Drupal je mocný nástroj, ale rozhodně není určen pro začátečníky, někoho, kdo není schopen to spravovat na úrovni kódu.
Tower
Profil
ad Retal

Toť otázka. Osobně Drupal mám rád právě pro jeho vlastnosti, kdy lze uskutečnit skoro každý záměr. Myslím, že výčet stažitelných modulů je opravdu obsáhlý a každý inteligentnější člověk se po pár dnech s Drupalem sžije do takové míry, že jej bude schopen vskutku dobře ovládat. Byť přiznávám, že to není ze začátku tak jednoduché a někdy je nutné se podívat do kódu. Nicméně stále trvám na tom, že to není nepřekonatelný problém. Sám jeden web s Drupalem spravuji a znalosti PHP a PgSQL mám mizivé.
Ivorius
Profil
Já být tebou, tak si jich pár nejznámějších vyzkouším (textpattern, wordpress) a pak co ti bude vyhovovat, ten si zvol. A neumíš-li anglicky, vyber si takový, který má českou podporu.
pE eLL
Profil
joomla je taky super
Anonymní
Profil *
pokud nemáš velké nároky na funkce a chceš opravdu hodně! jednoduchý i na instalaci a správu obsahu tak je dobrý CMSimple ,není to teda přímo klasické RS, ale zase nepotřebuje SQL,mě konkrétně na něm vadí jen to že se stránky a podstránky dělí podle nadpisů <H1;H2;H3......>,lepší by bylo je dělit podle speciálních tagů.
Nebo ještě taky cutenews,ten funguje trochu jinak a není špatný,vlastně by se daly použít oba jako jeden celek.
CitriX
Profil
jj určitě jich vyzkoušej několik a pak si vyber....ty kecy o tom že ten je lepší než onen vůbec nevnímej....každý je v něčem dobrý a také každý má svoje chyby. Záleží jen na tobě co opravdu očekáváš.....já jich zkoušel už asi 6 a stejně jsem si nevybral :-)
Véna
Profil *
Mě se bohužel nelíbí ani jeden, a nezbude mi nejspíše nic jiného než spolu s dalším človíčkem naprogramovat vlastní, který bude absolutně sedět potřebám :) ..ale raději ještě pohledám :D
Winsik
Profil *
Jak rekl lukacevic je hloupost psat blogovaci software kdyz chces blogovat - radsi se s nejakym zzij, na spravu webu staci vsechny co tu byly vyjmenovane, budes pul roku odladovat system a z puvodniho zameru sejde... ver mi udelal sem kdysi stejnou blbost - nechci podcenovat tve programatorske kvality ale asi nikdy nenapises neco podobneho temto systemum :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0