Autor Zpráva
gilak
Profil *
Nevíte, kde je ke stažení WebCreator?
--Error--
Profil *
Zapoměň už na něj mám ho ale nedám.

Jsou už i lepší,. Třeba http://webman.profitux.cz/ // nejen pro weblog atd...
Gekon
Profil
--Error--
Myslím, že to není přesně ta informace, kterou chtěl gilak slyšet.
--Error--
Profil *
Gekon: to stejný - od tebe taky nedostal odpověď.


Dobře odpovím ti - skoro nikde. Většinou si ho lidi přeposílají...

Jestli myslíš ten samej rs.
gilak
Profil *
--Error--:
A když si ho lidi přeposílají a ty ho máš, můžeš mi ho poslat?
BaTeCzKo
Profil
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=27&topic=3 5165 :-)
--Error--
Profil *
JJ už i já jsem změnil názor na webcreator (a to už je co říct) teda ne že by byl blbej ale je už mrtev neobnovovanej starej a chybý mu pár důležitých maličkostí..

Možná že ti sedne přesně do noty ale jak říkám... ee Myslím si že když zrušil stránky tak chce aby ho lidi uš nadále nestahovali... Kdyby chtěl ho dále šířit alespoň by nechal třeba odkaz na stáhnutí atd.. Nemusel by se o to starat.
gilak
Profil *
A o jakých maličkostech mluvíš??
--Error--
Profil *
"gilak A o jakých maličkostech mluvíš??"

Třeba nekoduje hesla, hodně se na nim můžou vyřádit roboti -> spam mě se to stalo nemá to totiš žádnou ochranu..
Zadalší css se mě moc nelíbylo.. ale to se dá předělat :D


Ale pokud umíš php tak klidně si to můžeš vše spravit jako já :D Registraci to nemá :D
Rss to nemá..
Archiv nemá..
A mnoho dalších věcí :D Ale záleží k čemu ho potřebuješ ,... Tys už webcreator používal?
--Error--
Profil *
David:
Jednou jsem taky začínal hladat RS pro svůj web a našel jsem zmiňovaný WEBCREATOR, systém validní nikdy nebyl a už asi ani nebude. Obsahoval spoustu chyb které se do určitě míry daly opravit, jiné nešly, musela by se předělat koncepce celého systému. Autor nejenže nedokázal opravit chyby, ale vůbec nereagoval na uživatelské dotazy. V momentě kdy se ztratily i jeho stránky a byly nefunkční jsem pátral fultextem po internetu a zmiňovaného autora jsem našel i pod jinými RS, které tvořil dříve a samozřejmě pod jinými názvy. A zase se po něm slehla zem. Takže všem, kteří se dostali až sem: WEBCREATOR JE MRTVÝ.

ze stránek http://epos.xf.cz/index.php?text=13-webcreator
gilak
Profil *
Ano, používal, ale nemohl jsem ho na počítači najít, tak jsem ho chtěl stáhnout (naštěstí se povedlo). Já jsem jinak spokojený uživatel CMS Joomla!, ale když chci něco jednoduchého, tak jsem tam hodil Webcreator, no a teď mi nešel stáhnout :)). A jinak, ten webMan se mi vůbec nelíbí, to už radši Joomlu! i na ten nejmenší webík.
--Error--
Profil *
JJ Joomlu mám taky :D teda já mám snad nainstalovaná všechyny rs co snad jsou :D
Nevim ten webman je teprve ve vývoji.. Myslím si ale že brzy to bude stát za to.
Já jsem ještě nikdy nenašel žádnej rs kterej by mě sedl do noty kromě webcreatoru ale stím už nechci mít nic společnýho :(
vojtech.zicha
Profil *
Zde musím souhlasit s Gilakem, na malé stránky je (sice ne ten puvodni) Webcreator dobrý, že je mrtvý mi nevadí, upravil jsem si ho ke svým potřebám (sice ne na archív (ten nepotřebuji), ale reg čtenářů rsska, apod.) a docela to ujde (a mám s ním něco společného, to že mu zdrhnul autor mě ani trochu neštve). Na kapku větší projekty něco (podle velikosti projektu) z phpRS / Joomla! / SharePoint.
Kreator
Profil *
na malé stránky je (sice ne ten puvodni) Webcreator dobrý


No pokud vám nevadí, že nefunguje třeba listování stránkami a nahodile háže chyby, tak proč ne. Myslím ale, že takový web pak stojí za *****.
--Error--
Profil *
Kreator: to se silně mýlíš! Možná poslední oficiálné verze to dělala ale my jsme si ty chyby opravili!
Něco jsem slišel o chibě že to jde hacknout ale to pro menší web je malí detail:D
Kreator
Profil *
--Error--: Takový DD systém (dodělej doma) asi nebude moc využitelný. Jsou i lidi, co to chtějí především používat a ne se v tom furt rýpat. Ne každý autor musí být automaticky programátor. Ty si taky slepé střevo nekucháš doma sám kudličkou a nesešíváš s máminým šitíčkem :-))
Jan Rippl
Profil *
No jestli to pomůže, mohu ten script dočasně umístit na své stránky. Více by mne ale potěšilo, pokud by někdo alespoň otestoval ten můj CMS.
Anonymní
Profil *
Kreator: "Ne každý autor musí být automaticky programátor." Ne nemusí ale na foru byli ke stáhnutí nachistané opravi. Pokud uživatel dokázal ten systém zprovoznit tak musel do pěti minut mít i opravené "vyměněné" špatné soubory.

Jan Rippl: "No jestli to pomůže, mohu ten script dočasně umístit na své stránky." No nedělal bych to pokud nemáš i u toho opravy. A ten systém je tabu už to nerozebírejte a pokud chceš prezentovat svůj CMS tak zde to nebyla trefa do černýho :(
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0