Autor Zpráva
BaTeCzKo
Profil
Trošku jsem si s tím pohrál a vydal novou verzi - webMan 3.00 - a toto je výsledek mé téměř dvouměsíční práce:

(kdo nezná webMana, může ho poznat zde)

EDITACE (18:10):
teď si můžete vyzkoušet i online demo!



* vícejazyčná podpora
* registrace čtenářů (čtenářské, redaktorské a administrátorské účty)
* beztabulkový design
* nápověda
* přehlednější formuláře
* možnost blokování přístupu podle IP adres (i větší rozsah)
* HCM - moduly pro výpis nejnovějších článků, php modul, odesílací formulář
* vylepšení kontroly vstupních dat
* vylepšení kompatibility sekce upload
* odebrání nevyužitelného panelu
* více možností nastavení systému
* přehled důležitých událostí administrace
* interní aktivace a deaktivace wysiwyg a mod_rewrite modulů
* a další...

Pokuď vás to alespoň trochu zaujalo, pokračujte tudy...
mila
Profil
- Potěšilo by nějaké live demo - neboli kde by si člověk mohl ošahat administraci, atd.
- Napiš, v čem je tvůj systém lepší, než třeba wordpress. Může to být třeba čistota php kódu, dokonalá podpora češiny, cokoli, takto to je jen další ze stovek...
- Vadí mi pod políčkem pro hledání zaškrtávátko články - sekce. Opravdu nevím, jak bych ho měl použít...
BaTeCzKo
Profil
mila

Vadí mi pod políčkem pro hledání zaškrtávátko články - sekce. Opravdu nevím, jak bych ho měl použít...
~ no... to je snad jasné - vybíráš si, jestli vyhledáváš v článcích nebo v sekcích :P

Napiš, v čem je tvůj systém lepší, než třeba wordpress
~ wordpress jsem v životě neviděl - jediné redakční systémy, se kterými mám zkušenosti, jsou webcreator a můj webMan.´

Potěšilo by nějaké live demo - neboli kde by si člověk mohl ošahat administraci, atd.
~ to je docele dobrý nápad - realizuji to...
BaTeCzKo
Profil
Ok, online demo zprovozněno ZDE!
--Error--
Profil *
mila: wordpress jsem skoušel a nemůžu ho nějak moc chválit možná jen designama.. Podle mě wordpress je na houby. Vžyvotě bych ho nepoužíval. Ale to je pouze můj silný dojem..

A jinak proč by nemohl vytvořit rs i kdyby neuměl o nic víc? atd.. Jednoduše konkurence.. :D
mila
Profil
BaTeCzKo
no... to je snad jasné - vybíráš si, jestli vyhledáváš v článcích nebo v sekcích :P
Jenže nevím, co je to článek a co je to sekce. Jako uživatele mě nezajímá architektura redakčního systému, pro mě tam je jen několik stránek. Nepřidává to na použitelnosti..

--Error--
Nejde mi o worpress, to byl jen příklad, protože je velmi rozšířen. Ani neříkám, že musí být ve všech ohledech lepší.
Jen si myslím, že pokud mám ten systém začít používat, tak musím mít alespoň nějaký důvod.
V žádném případě odvedenou práci nijak neschazuji, konkurence je dobrá věc.
BaTeCzKo
Profil
Nepřidává to na použitelnosti..
~ ani neubírá, takže není co řešit
VojtechZicha
Profil
~ ani neubírá, takže není co řešit
no, ubírá, jako BFU tomu nerozumím, je to složité, šup jinam, jinak, webMan je první systém, co mi umožní vyhledávat v názvech sekcí, to je síla :)) (a taky to první, co jsem z něho vyhodil)
BaTeCzKo
Profil
VojtechZicha
co mi umožní vyhledávat v názvech sekcí, to je síla :))
~ Ironie? Hele, pokuď se vám webMan nelíbí, tak si ho prosím nevšímejte... :-|
VojtechZicha
Profil
pardon, ironicky jen málo. Já to myslel jako kladnou vlastnost, tohle vážně žádný jiný systém neumí, takže kladně. Vyhodil jsem to z něho proto, protože nevydím využití (zatím).
BaTeCzKo
Profil
Vyhodil jsem to z něho proto
~ jak vyhodil?
VojtechZicha
Profil
Prošel zdrojové kódy formuláře a odstranil volbu formuláře
BaTeCzKo
Profil
VojtechZicha
~ jasně
Blaxx
Profil *
jinak je ale WbMan docela fajnovej ... už třeba jenom kvůli tý absolutní podpoře češtiny ... jen tak dál
BaTeCzKo
Profil
Blaxx
To je skvělé že se líbí! Vážne - alespoň vím, že to nedělám zbytečně. :)

4All
Mimochodem chystám novou verzi -> více info na http://webman.profitux.cz/sekce-chystane-zmeny-13.html
WanTo
Profil
BaTeCzKo
Přemýšlel jsi nad tím, co se s tvým RS stane, pokud poběží na serveru s vypnutou magic_quotes_gpc? Také se mi nelíbí, že podporuje pouze MySQL. Co když budu chtít používat třeba Firebirda? Možná jen rýpu, ale přece jen by nebyl nějaký obecný datový model, nejlépe objektový, na škodu.
BaTeCzKo
Profil
4all
Nová verze 3.01! Změny:

* modul pro fotogalerii
* zobrazování počtu komentářů v infu o článku
* změna uvozovacího php tagu z <? na <?php
* přidán odkaz do profilu na zobrazení komentářů uživatele
* opraven mailform modul
* odtraněna zbytečná volba články nebo sekce při vyhledávání
* možnost použití HCM modulů i v článcích
* a další drobnější úpravy

>>> Stáhnout zde

WanTo
~ týka se to SQL injection? myslim si, ze to je dostatecne osetrene
~ objektové programování? ee, to se mi nelíbí, ani to moc neznám - umím prostě jen "normální" php
~ myslím, že mysql je dostačující - a taky je nutné vědět, že se nesnažím vyvíjet nějaký "Dokonalý Redakční Systém, Který Umí Všechno a Všechno podporuje", ale prostě jen rs webMan :-)
Anonymní
Profil *
Chtěl jsem se zeptat tvůrce Webmena jaké výhody přináší jeho RS naproti RS Joomla, phpRS aj.? Předem díky za odpoveď.
BaTeCzKo
Profil
Anonymní
Výhody? Snad jen že je hodně jednoduchý - víc toho nevím, protože jsem jiné rs detailně nezkoumal. A jak už jsem psal výše, nesnažím se vytvořit něco dokonalého, ani přímo nekonkuruji "větším" a známějším systémům, ale jen jsem si prostě našel něco, na čem se můžu zdokonalovat v programování webů.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0