Autor Zpráva
enachod
Profil
Hledám jednoduchý RS v češtině bez použití databáze. Například pro změnu textu na stránce , nebo přídání nějakých článků. Pokud to jde tak i wishing editor.
Alphard
Profil
sorry, přehlíd jsem bez databáze
--Error--
Profil *
Hmm
Musí být bez db? Přijde mi to dosti "nepraktické." Pokud to nemá nějaký závažný důvod..
Rád bych věděl na co to lidi vždycky chcou proto se zde ptám... Mohli byste mi to někdo objasnit?
Díky moc
VojtechZicha
Profil
Zkus hostovat na Sweb.cz, tam myslím databázi nemají, nepletu se? Jinak, žádný neznám, ani jsem nikdy nepocítil potřebu znát, ale chtěl bych vidět, jak to může vypadat...
Screamer
Profil *
hele a co pouzit neservrovou databazi? mam na mysli SQLite, dokonce umi trigery, pritom jediny co potrebujes je knihovna a zapis do souboru (coz je databaze)
VojtechZicha
Profil
A k SQLite potřebuješ PHP5, a kde mají PHP5, mívají většinou i normální SQL Databázi, která nabízí (dle mého názoru) větší použitelnost. Ale snad se najde někdo, kdo zná rs bez databáze, to mě zajímá..
--Error--
Profil *
VojtechZicha: :D a co třeba změna serveru? Proč zůstávat na Swebu když je na houby? Nebo se jen na db napojí jinam?
Myslím si že je pitomost rs bez db.. to už je lepší fakt změnit server..
VojtechZicha
Profil
Hele, já bych na SWeb, apod. nikdy nešel, nejsem sebevrah, ale co když je toto zadání práce? Člověk musí umět zvládat všechny situace. Jinak, viděl bych to na XML soubory s nastavením, články, apod. Ovšem rychlost by nebyla závratná...
fefeczech
Profil *
Zkuste Quick.CMS, je do něj i čeština a myslím že by měl odpovídat i sotatním požadavkům. Nevipadá špatně
enachod
Profil
JO dík hned to vyzkouším , pokud někdo zná něco podobného budu rád
netcoop
Profil
Zkuste Jůnův RS pro web a weblog
netcoop
Profil
Zkuste Quick.CMS, je do něj i čeština a myslím že by měl odpovídat i sotatním požadavkům. Nevipadá špatně

To sice nevypadá, ale ve verzi zdarma je fukcí co bych na jedný ruce spočítal.
netcoop
Profil
VojtechZicha

Ty hale proč máš jako svůj osobní web Programujte.com?????? Tvůj rozhodně není. Jsem redaktorem!
netcoop
Profil
wishing editor

Hochu tak to je mazec!!! :)))))))))
VojtechZicha
Profil
netcoop
Já ho nemám jako osobní, můj rozhodně není, já ho tam mám jen proto, protože tam vycházejí moje články. Nechci si ho přivlastnit.
netcoop
Profil
Já ho nemám jako osobní, můj rozhodně není, já ho tam mám jen proto, protože tam vycházejí moje články. Nechci si ho přivlastnit.

Nezdá se mi to korektní
quinux
Profil
netcoop
Nezdá se mi to korektní
Nevím co je napsáno v pravidlech diskuse (pokud je tam o tom vůbec zmínka), ale v profilu se nikde neuvádí, že to musí být vlastní web. Je to prostě jeho oblíbený resp. vycházejí mu tam články takže má důvod ho uvést jako propagaci svých článků. ;o)

enachod
Nebylo by opravdu lepší použít RS s databází? Přeci jen je jich více a je tak větší výběr ;o)
enachod
Profil
Zná ještě někdo nějaký Rs nebo CMS be požití databáze pommmóóóóc.........:)
Jakub
Profil
Bloxxy, ovšem nemá wysiwyg - ale zabudovat tam nějaký OS nebude složité.
lumpik
Profil
Mám vyzkoušeno www.freeguppy.org.
Sem tam bylo něco potřeba dopočeštit, ale jinak to docela šlo.

Já to používám ve firmě pro intranetové stánky našeho oddělení. Ve firmě nám sice běží i databáze, ale musel bych si zažádat naše IT o její založení a přístup. Takhle to mají oni i já bez starostí.
marvin
Profil *
Kdysi jsem pouzival Pivot - http://www.pivotlog.net/
Hally
Profil *
fefeczech

Zkuste Quick.CMS, je do něj i čeština a myslím že by měl odpovídat i sotatním požadavkům. Nevipadá špatně


Kde se dá sehnat čeština...

Dík
petr3751
Profil *
Podívej se na www.cms-solution.org a přečti si něco o CMSimple (česky), jednoduché, kvalitní, nechce DB, má spoustu templatů a dobré pluginy.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0