Autor Zpráva
trAble
Profil *
Hledám redakční systém umožňující tvorbu několika webů na několika různých doménách s tím, že je možné jednoduše u každého článku zadat, na kterém z webů se objeví. Rád bych našel systém, který tohle dobře řeší. Kromě toho by měl umět umožnit spolupráci více lidí na tvorbě obsahu, ideálně mít i fórum (ale to je možné řešit jiným fórem).

Určitě bych také uvítal, kdyby existovalo dobré počeštění a česká komunita.

Podle různých diskuzí jsem zatím dospěl ke třem systémům: Joomla, Xoops a Typo3. Ale který z nich vybrat?
trAble
Profil *
Tak jsem na http://cmsmatrix.org/ porovnal tyto tři a přidal ještě systém Xaraya a vylezla mi z toho dvojice Typo3 a Xaraya. Zkusím tedy Typo3 a uvidím, jak se bude tvářit. A třeba někdo přispěje doporučením.
Jur4
Profil
Myslím, že tohle zvládne i drupal. Je to perfektni system. www.drupal.cz
trAble
Profil *
Informaci o tom, že by to Drupal uměl, nemohu nikde najít. Vznesl jsem tedy dotaz do fóra na českém Drupalu, ale raději jej zopakuji i zde: "Prý je s Drupalem možné z jedné instalace obhospodařovat více domén. Mým zájmem je udělat více webů a na každém bude nějaký článek, a pak bude jeden nadřazený web, kde budou téměř všechny články (ale ne úplně). Ideálně bych tedy potřeboval možnost u každého příspěvku zadat, na kterém z webů se má publikovat. Lze to?"
spravce
Profil *
Informace k Typo3 na http://www.ante.cz
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0