Autor Zpráva
Program
Profil
Zajímá mě jak by podle vás měl vypadat ideální RS.
Co všechno by měl umět, vaše nápady představy apod.
Plaváček
Profil
Program

Kolega z mého týmu právě dokončil vývoj poměrně solidního redakčního systému, více zde: http://www.malenek.cz/cs/nabidka/redakcni-system/pubme . Jenom drobnost - nebude to open source a ani není zdarma.
Program
Profil
No ja se neptal na to jaky je idealni system, ale jak by mel vypadat - pokud mi ukazes 6 obrazku tak sice musim uznat ze administrace je hezka (design), ale vic k tomu rict nejde. A vzhledem k tomu ze neni ani Open a ani zdarma tak se k nemu nedostanu abych ho mohl prozkoumat :-/
roberta
Profil
Program
ideálny RS podľa mňa nemôže existovať. vymyslieť RS, ktorý by zvádol každú požiadavku pre všetkých zadávateľov je nemožné. Preto sa RS väčšinou robia na mieru zadávateľa. to čo jednému vyhovuje nemusí vyhovovať inému. podobne neexistuje ani napr. ideálny operačný systém...
Program
Profil
roberta
rekneme ze jsem ocekaval nejake nazory, ktere bych pak zprumeroval a dostal bych vysledek ktery by v prumeru uspokojil vetsinu. Mel jsem na mysli co by mel umet a jak (rekneme neco ve smyslu rozsiritelnost pres pluginy bez nutnosti znalosti, rozdeleni prav pro uzivatele systemu, moznost prepinani wysiwyg editoru a klasickeho psani html kodu). Sbiram to z praktickeho duvodu ;-).
roberta
Profil
Program
tak si skús na internete nájsť nejaké RS a prečítaj si, čo dokážu

ak sa ti nechce hľadať, tak na tejto stránke ich máš pohromade:
http://www.opensourcecms.com/
Program
Profil
roberta
Tuhle stranku samozrejme znam, ale preci nebudu vytvaret kompilaci nej funkci z vetsiny rs - abych pak zjistil ze to asi nebude ono - ne chci nazor/napad (chci tak moc?)
Ivorius
Profil
Nějaké teoretické požadavky najdeš u mě ve článku o redakčním systému/
Program
Profil
Ivorius
Konecne :D - diky za clanek. Další nápady? :)
george
Profil
To jsou dobré rady.
Petr33
Profil *
1) Clanky
2) kalendar akci
3) fotogalerie
4) diskusni forum
5) RSS
6) ankety


tot ma predstava toho co ocekavam od RS jako zaklad, vse dalsi uz je navic
radim93
Profil
Takže ideální RS by měl: 1. Být zdarma a open- source
2. Mít poutavý design
3. Změnu vzhledu + na oficiálních webových stránkách nějaké vzhledy ke stažení.
4. Snadno rozšířitelný a celkově psán tak, aby se dal pochopit.
5. Technickou podporu ve formě fóra a pokud možno pro větší firmy i nějakou placenou telefonickou.
6. Nějaké FAQ a nápovědu.
Bral jsem to obecněji a ne jen jak bych chtěl já, teda nic by mi nevadilo, ale nezkoumal bych kód a nepotřeboval bych tu placenou podporu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0