Autor Zpráva
peterko
Profil
Ahojte,
robím momentálne dobrovoľne web sbb.sk pre istú mládežníckú organizáciu v Dreamweaveri. Chcem to však prenechať iným, ale nechce sa mi ich učiť Dreamweaver.
Uvažoval som o doplnení viacerých rôznych skriptov, ktoré by uľahčili prácu so stránkou. Ale ne je to ono.

Hľadám ucelený systém správy nášho webu (aj s nutnosťou prerobenia), ktorý by mal aspoň tieto schopnosti:
1. Galéria s možnosťou posielania komentárov
2. Diskusná kniha - ľudia sa vyjadrujú k otázkam (časť čovynato?)
3. Pridávanie a administrácia článkov + najnovšie by sa mali zobrazovať na hlavnej stránke
4. Najbližšie akcie by sa zobrazili pomocou prehľadného kalendára + najbližšie na hlavnej stránke

Poznáte niečo vhodné?
Anonymní
Profil *
podla mna by bolo najlepsie ich naucit html,css (prip. php) :-)
peterko
Profil
To je nemozne...
Teda ja to uz nestiham a nechem, aby web kvoli tomu prestal fungovat...
Anonymní
Profil *
hm.. v ziadnom RS to nebude vyzerat tak dobre ako teraz..
muselo byt ist asi dost na ukor kvality..
(potom by sa este dal ,,prepisat,, nejaky rs. ale to je uz dost tazka praca :-) )
peterko
Profil
My rozmyslame nad Joomlou, hoci si uvedomujem, ze grafika by uz nebola taka aka je, ale dolezita je lahka spravovatelnost. Len doteraz som spoznal osobne blizsie len Joomlu a trochu BaTeCzKo-v Webman o ostatnych neviem a viem, ze je ich spusta, preto to riesim cez toto forum, aby mi ludia, ktori svoj RS maju odskusany, vedeli povedat, ci sa hodi alebo sa na to nemam ani pozerat...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0