Autor Zpráva
DooFooS
Profil
Nejde mi změnit skin v CMS Nucleus . . .

Používám Nucleus na jedné doméně bez problémů více jak měsíc a jsem s ním plně spokojený, proto jsem se ho rozhodl nainstalovat i na druhou doménu, kde mi ale i přes opětovnou přeinstalaci nejde změnit skin blogu. Nucleus při změně vhledu v administrátorské části vše zdánlivě korektně zpracuje a vykazuje, že změnu akceptoval, nicméně stránky se nahrají vždy se základním vzhledem . . .

Obě domény mají hosting u stejného poskytovatele, stejný hostingový program a jediný rozdíl je v tom, že prvá (bezproblémová) běži na serveru s Windows a druhá na serveru s Linux.

Nenapadá Vás náhodou, kde by mohla být chyba ?

Za jakýkoliv nápad, či podnět předem děkuji !
marcel
Profil *
daj viac info
DooFooS
Profil
marcel

Víc infa bych dal rád, ale se svýma znalostma nevím, kde začít, páč mám za to, že mám dvě identické instalace, kde v jedné jde změnit vzhled skrze nahrání nového skinu v admin area a ten na stejném místě zvolím jako hlavní skin a tím je vše hotovo a v druhé instalaci skin nahraji, změním stejně jako v předešlém případě, ale na domácí stránce blogu druhé instalace se tvrdošíjně zobrazuje toliko default skin . . .
DooFooS
Profil
HOTOVO

Neustále jsem se snažil změnit vzhled v globálním nastavení celého systému, což mi působylo výše popsaný problém až jsem se rozhodl natvrdo přepsat volbu vzhledu v databázi, kde jsem si následně všiml, že jediný blog v systému má ještě samostatné nastavení . . .

Při první instalaci jsem to pochopil tak intuitivně, že jsem to do druhé instalace stihl vytrousit z paměti a podruhé jsem na to už nepřišel :-/

Děkuji za starost !
marcel
Profil *
take nieco sa stalo aj mne
DooFooS
Profil
Tož děkuji za účast, jsem rád, že "blbiny" nepřehlížím sám :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0