Autor Zpráva
pes
Profil *
zdravim vsechny, prosim o radu. Hledam RS, ktery by se dal jednoduse integrovat do vzhledu webu, ktery uz je hotovy. Predstavuji si to (mozna jako Hurvinek valku) tak, ze se do jednoho mista nacte hlavni cast, kde budou texty a do jineho mista (sloupec vedle textu) se nacte menu. Funguje vubec takhle nejaky RS? Dival jsem se na textpattern a wordpress, oba se mi libi, ale zatim jsem nezjistil, jestli umi prave to co chci.

Diky za odpoved
Filips
Profil
Jistě. Máš tam určité "moduly" který si tam načítáš. teď konkrétně popíšu joomlu v které dělám. Nastavíš si v administraci co bude v menu a do html si pak už vložíš jen kus php který řekne: sem načti menu sem načti obsah sem patku atp. Z prvu se to zdá složité, ale není to složité :) Tam si z nějakého vzorového dokumentu budeš vkládat ty moduly to je všecko.
Ivorius
Profil
pokud to budeš dělat v textpatternu, tak pak kde chceš zobrazovat články vložíš txp kod <txp:article /> a ve sloupci vložíš <txp:section_list /> a je hotovo :D

Jinak spoustu informací lze nalézt na našem českém textpattern fóru
pes
Profil *
Tak to je krasa, diky vam prevelice za vstricne odpovedi, zatim to vypada, ze vyhrava prave textpattern, tak to abych se vrhnul do studovani. Diky
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0