Autor Zpráva
HGD
Zdary, mam takovej menší problémek. Potřeboval bych, jestli to de, nějak upravit vzhled na RS Joomla TADY bych potřeboval udělat něco hlavně s tim menu, aby tam vlevo jakoby byli sekce, něco jako ZDE VPRAVO

2. A jesli to ide, tak nějak aby tam nebylo vpravo nahoře to "Newsflash" a dát si tam něco jinýho, třeba toplist apod.
Filips
To menu je jeden modul. S joomlou momentálně dělám takže mám problémy podobné. Když si dáš v joomle Modules -> Site modules a tam si to menu upravíš jak potřebuješ. Rozdělíš si ty menu dle potřeby. To newsflash můžeš třeba vypnout. To sou tuším bleskové zprávy. A místo toho si tam dej třeba ten toplist. Všechno (skoro) nastavuješ v té administraci. Je třeba si s tím hrát a zkoušet co to udělá.
HGD
a je někde čeština i do administrace? já mam jenom normálně na stránkách
Filips
HGD
Ne. Do této verze joomly čestina do administrace není a nebude. Plánuje se až pro novpu verzi 1.5. Beta se dá už stáhnout tuším. www.joomlaportal.cz
HGD
Dá se z template joomla odstranit to okno s malim logem vpravo uprostřed???
HGD
Nevíte někdo jak by se dalo udělat, aby v modulu Joomly by byl kód na reklamní banner? jako myslim kód vygenerovanej třebas na VRS.cz ,resp. potřebuju, abych si udělal modul, do kterýho můžu zadat JS kód, nebo HTML s iframe
syky01
HGD: Zatím jsem neměl čas podívat se jestli takový modul je nebo ho udělat, ale jako řešení jsem prozatím použil to, že jsem upravil tempate tak aby banner obsahoval, takže pokud chceš aby reklama byla na všech stránkách jednoduše ji přidej tam
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.