« 1 2 »
Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Mam hodně veliký problém neumim RS a chci si ho udělat pro třídní web. Stažení souboru, nahrání souboru, a přihlášení.
Peca
Profil
Hm... A víš co je to RS? Nemusíš ho umět ani dělat. Stačí stahnout nějaký a naistalovat.
Anonymní
Profil *
Ale já chtěl mít na míru
Anonymní
Profil *
Proč instalovat ?? stačí zapsat kod.
Filips
Profil
Je vidět že s RS nemáš nejmenší zkušenost...
Peca
Profil
OK. Tak kde je teda problém? Jak zní dotaz? Snad si nemyslíš, že ti ho tady celý někdo udělá zadarmo...
Anonymní
Profil *
Mno chci RS v kterém bude to aby ten co se přihlásí mohl stahovat soubory, nahrávat soubory, a psát do fóra pouze pro ty co se přihláí. :-D
Peca
Profil
Fajn. Už víme, co chceš. Ale nikoho to nezajímá :-) Napiš, co potřebuješ za radu od nás! Konkrétně...
Anonymní
Profil *
Ste fakt skvělí pomocníci. Du si to najít na natu jste tu k ničemu !!!!
Anonymní
Profil *
Konkrétně asi nepochopíš z tohole: neumim RS ???? jo nebo ne ??? mno asi ne co když tak blbě odpovídáš.
Anonymní
Profil *
Mam php stránku ( ještě ne na netu ) a chci do ní tohle: viz. nahoře.
Peca
Profil
RS nejde umět! Nejdřív si zjisti, co to znamená. Můžeš jedině napsat, že neumíš vytvořit vlastní RS. Zatím nepadla jediná zmínka o tom, že neumíš PHP, nebo třeba jestli chceš použít MySQL atd. Prostě vůbec nechápu, jakou odpověď nebo radu čekáš?
Jan Tvrdík
Profil
Anonymní
Jestli jsi naši pomoc nechtěl, tak proč jsi sem lezl. Nikdo ti zadarmo nevymyslí RS na míru. Můžeš pouze najít takové, které tvoje požadavky přibližně splňuje.
Anonymní
Profil *
kua prostě kde ho najdu. Jinak na Mysql seru prtože ho neumim a php celkem umim za pomoci kámoše kterej mi stim hlpne.
Filips
Profil
RS = Redakční Systém nebo také CMS. Užívá se v něm databáze MySQL a jazyka PHP. Toto lze naučit. RS ne.
Filips
Profil
Anonymní
Kroť slova frajére
Anonymní
Profil *
Já furt nechápu co je k tomu k nepochopení. I cvičená opice by věděla co chci. náký to pojebaný RS aby to fungovalo. nebo spíše jestli máte ICQ tak mi napište sem online: 207-395-936
Peca
Profil
Co kde najdeš? Když ho chceš na míru, tak si ho musíš udělat sám, nebo o to někoho požádat.
Anonymní
Profil *
Nemá cenu se tady takhle trápit když ICQ musíte někdo mít nebo nevim co sem píšete kdyby jste neměli ICQ :-D
Anonymní
Profil *
se z toho zbláznim. Nevim o co v RS jde. tak ho někde sehnat a udělat tak ABY to už doprdele fungovalo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Filips
Profil
Anonymní
Ty si pěkná opice ty pako. http://www.hotscripts.com/ tady si to už snad najdeš ne když si tak chytrý...
Peca
Profil
Toto fórum má sloužit pro všechny, kteří by měly stejný problém, takže ICQ by nikomu potom nepomohlo. Ale i necvičená opice by si zjistila ICQ v profilu :-))
Filips
Profil
Anonymní
A třeba nějaký ten blok by si nechtěl? Za tu mluvu? Nauč se chovat ty burane.
EDIT: Toto je prestižní diskuse ne chlívek ;-)
Anonymní
Profil *
Prej prstižní. lol si asi upad co ?? kdyby jsi radši napsal tu adresu rovnou. Jo a ICQ sem si z profilu našel. Nejsem lama jako ty Filipsi !
Anonymní
Profil *
Ny tý tvý adrese je pěkný ***** !!!!
esemeska
Profil
myslim, ze to pro ukazku nevhodneho chovani na diskusi JPW stacilo ne? :)
-lock
smajli
Profil
Anonymní
čéče ty vůbec nevíš vo co go tak se běž učit
zvo
Profil
Tak to je moc. Co si o sobě machýrek vůbec myslí ? Chtěl by udělat třídní web, aby si každý říkal, jaký je super tvůrce webů, chce si tam dát RS, ale neví, co to RS je. A navíc mluví sprostě a uráží kvalitní členy diskuse...
Chlape, vzpamatuj se, nebo se sem už nemusíš nikdy podívat (BAN)
Filips
Profil
Anonymní
Aha sory asi sem zapoměl napsat že je to sekce PHP (na úvodní stránce uprostřed) :D
A ještě... o tom kde je tu lama by jsme mohli polemizovat.
souki
Profil
Drahý Anonymní,
velmi rád Ti pomohu s RS pro Tvou třídu. Funkce, které žádáš jsou ale poměrně nadstandardní. Chceš-li využít mé nabídky, ICQ mám v profilu. Cenu projektu odhaduji někde mezi 40 000 - 60 000 Kč.
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0