« 1 2
Autor Zpráva
Filips
Profil
souki
:-D hezky
Anonymní
Profil *
To si strč někam protože kecáš nesmysli na téhle stránce http://badboys.mysteria.cz je to co požaduji a když je udělal za ýden a neni to ňákej gosu. A tech 40 000 - 60 000 mno co ti na to mám říct, asi jediné spadl si na hlavu co ******. Od profi firmy profi stránky si účtují takovéhle sumy ale né za takovouhle prkotinu co ti udělam klidně já za 2 měsíce. Uvidíme. Klidně se ti ozvu cenzurováno - urážlivé slovo
Filips
Profil
Anonymní
Hele frajére co si o sobě myslíš? Tlachy si nech od cesty.
BTW takovouhle prkotinu co ti udělam klidně já za 2 měsíce
hm tak ty si teda pěkný cip když nevíš ani co chceš. Když to uděláš tak proč sem píšeš o radu ty chudáku?
Peca
Profil
takovouhle prkotinu co ti udělam klidně já za 2 měsíce - to zhruba odpovídá těm 40 000 - 60 000
Zamknout, smazat. Nevidím důvod archivovat takovou diskuzi, která nikomu nic nedá. Ještě by to někoho mohlo zdržovat, kdyby na to při vyhledávání narazil.
souki
Profil
Omlouvám se za LEHCE nevrlý jazyk následujícího postu, ale musel sem o něj s vámi podělit. Je mi opravdu líto takových lidí, kteří si myslí, že zdejší fórum slouží ke kompenzaci jejich komplexů. Následuje monolog z ICQ, který mi byl zaslán když jsem byl offline a nemohl mu vysvětlit jeho omyl.

Routh
22:46 Musím ti objasnit pár věcí:zaprvé 40 000 - 60 000 Kč by si řekla profi firma za profi stránky. A jestli tohle je nadstandart tak muj kámoš co si dělá webíky tak 2roky by mohl bý nej guru v programování.Protože udělal stránky klanu za 1 pouhý týden i z tím tvým nadtandartem .

Routh
22:46 www.badboys.mysteria.cz má tam to co chci : přihlášení , nahrání souborů , stáhnutí souborů , a fórum. Tak mi tady nepovídej takovouhle sračku ty vymtlanej ****** co sice ua

Routh
22:47 ještě něco mi takovýhleho napíšeš tak ti zrubu ksicht ty debílku že ti bude kozlík malej

Routh
22:47 a ted odpálkuj než si tě najdu a vlastnoručně ti dojdu dát přez hubu. !!!!

Routh
22:48 Tyhle kecy tu nemusim číst že mi to uděláš za 40 000 - 60 000 když mi to kámoš udělá za 1 den uplně zadarmo !!! tak si vyliš prdel a táhni do píči ubožáku zmrdaná !!!

Filips
Profil
souki
No jak vidím, tak tenhle člověk je ještě blbější než jsem si mylslel.

Anonymní
Víš vůbec něco o programování v php ty chytráku? Víš kde se pohybují ceny za hodinu práce? A proč na nás furt vytahuješ že ti to někdo udělá? Tak mu napiš a nechoď si sem léčit své komplexy. Nemáš ani ponětí o tom kolik co stojí v php.
Peca
Profil
Souhlas. Je to chudák největší. Taky jsem měl to "potěšení" s ním komunikovat...
Ivorius
Profil
Pane anonymní, uvědomte si že i když vystupujete anonymně, internetová diskuze jakpsatweb je veřejné místo, kde budete zachovávat zásady slušnosti!!! V každém příspěvku jasně vysvětlete co vás zajímá a zdržte se zbytečných, urážlivých komentářů. To platí i pro všechny ostatní.

Jinak všem přeji veselé Vánoce.
Timy
Profil
Ivorius
nechceš to tady zamknout? Nemyslím si, že se to tady pohne k lepšímu, vzhledek k výši inteligence tázajícího.
Rypi
Profil
vy mu to teda nandaváte:D a to je dobře. myslim, že by si zasloužil měsíční pobyt v bohnicích, nebo nějaké jiné PL :)
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0