Autor Zpráva
Mechanik
Profil *
Potřeboval bych poradit. Sháním nějaký plugin, který by mi zobrazil u článku obrázky, které jsem k němu přiřadil. Příkaz <txp:article_image />, pokud jsem dobře pochopil, umožňuje zobrazit jediný obrázek, ale já bych chtěl přiřadit k článku obrázků víc a zobrazit je při otevření článku všechny. Zároveň bych potřeboval, aby se tyto obrázky zobrazily jako malé náhledy a až po kliknutí na ně by se zobrazil obrázek v plné velikosti. Nevíte někdo, jak na to?
Laura
Profil *
Myslíš tím, aby výsledek byl článek obsahující obrázky, nebo aby dejme tomu v záhlaví článku bylo několik malých, klikatelných ikonek?
Mechanik
Profil *
Potřebuji, aby to ve výsledku vypadalo přesně takhle:
http://www.rendy.eu/systematika/zivocichove_info/krajta_kralovska_info .html
Ke každému článku jsou přiřazeny fotografie s ním související tady konkrétně k článku o krajtě a po kliknutí na ně se zobrazí větší fotografie v popup okně. Když bych pak vybral jiný článek, tak potřebuji, aby se zobrazily zase jiné obrázky, které souvisí pouze s ním.
Mechanik
Profil *
Tak už jsem to vymyslel, nebo lépe řečeno už to za mě vymysleli druzí. Všechno vyřešil plugin "hak_article_image" a zároveň s ním využívám "tcm_if_article_image".
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0