Autor Zpráva
czpete
Profil
Ahoj,
web pro školu už mám skoro hotový a přemýšlím co dále. Obracím se na Vás tedy s prosbou, jakou byste mi doporučovali diskuzi, stručně řečeno jaký RS pro forum. Určitě bych nechtěl nic velkého, protože neočekávám, že by to bylo nějak extra navštěvované a používaného, něco menšího.

napadl mě punBB
bertik
Profil
já bych rozhodně doporučil phpbb ale pun22 je taky dobre a ujde i minibb v tom běží tato diskuse
czpete
Profil
phpBB je nejhorší forum, které jsem kdy viděl, jeho zátěž na server je hrozná :) miniBB je good, moc díky
bertik
Profil
phpbb je nejčastější RS pro forum
bertik
Profil
a taky má nejvíc funkcí
czpete
Profil
Ano je, proti tomu nic neříkám, ale pokud znáš něco o jeho náročnosti, tak mi dáš určitě za pravdu (příkladem je warforum.cz)
czpete
Profil
Nejvíc funkcí určitě nemá, spíše na něj existuje nejvíce rozšiřujících modulů. To ale nevypovídá nic o kvalitě.
Morasino
Profil
Musím říct že war forum nejspíše hostí na blbim hostingu(myslim že ve slově blbim je měkky teda jestli se nepletu
czpete
Profil
jo hostingem to určitě nebude :)
DJ Miky
Profil
Warforum hostuje na pronajatém serveru, ale to bude spíš tou návštěvností než hostingem.

K tématu: Vyber takové, které ti bude vyhovovat funkcemi. Zhodnoť si, jestli toho v phpBB není zbytečně moc a jestli by nestačilo třeba to miniBB.
czpete
Profil
http://diskuze.gymnazium-pe.cz/index.php zvolil jsem ....

SMF zvládne 2000 userů online s tím, že se načítá 3 sekundy, warforum má skvělý hosting, jen je prostě phpBB prasecky napsané
bertik
Profil
warforum je pomalé protože je jedno z nejzatěžovanějších for a to hlavně kvůli obrovské návštěvnosti a velkemu obsahu
Jakub
Profil
Když už se tu rozebírají fóra - nemá někdo delší zkušenost s fóry Vanilla nebo bbPress?
czpete
Profil
Jsou navštěvovanější fora na světě, opravdu je to systémem.
czpete
Profil
Bohužel, pouze mám zkušenosti s phpBB, SMF a punBB
bertik
Profil
nawarforum bývá tak okolo 700 uživatelů a phpbb funguje dobře max při 350 uživatelů online
czpete
Profil
Ano bohužel, např výše zminované forum Simple machine zvládne více.
bertik
Profil
Těd jsem jsi prošel kod phpbb opravdu to nění dobře napsané
bertik
Profil
ale víte co mi vadí na minib a pod že nepodporuje ankety a mod na chat
czpete
Profil
Já se tímto problémem zabývám od té doby, co jsem začal dělat forum pro lidi. čím více jsem dával modů tím se server více utápěl. Nikdo prosím nezkoušejte phpBB plus to je prasečina !
czpete
Profil
zkus punBB a doplníš modem ... je to rychlé forum, opravdu to svižně běhá. Ale druhá stránka je slabší grafika.
bertik
Profil
jinak podle mmě by bylo asi nejvíc god udělat jsi vlastní
czpete
Profil
Tak to máš pravdu, ale proč dělat dělat věci, když už tady jsou :). Z toho širokého sortimentu, co je ne nyní na internetu si určitě něco vyberete. Chce to jen hledat. Mě sedl punBB do oka tak jedu na něm.

forum - punBB a SMF
web - úprava Wordpressu
fotogalerie - coppermine
statistiky přístup - phpmyvisites

toto jsou všechno RS, které používám
bertik
Profil

forum - punBB a SMF
web - úprava Wordpressu
fotogalerie - coppermine
statistiky přístup - phpmyvisites

toto jsou všechno RS, které používám


to jsou god RS ale místo wordpressu bych pro školní web použil joomlu ale wordpress je taky velmi god .zaleží na tom jestli ti stačí tak jednoduchý RS jako je wordpress
czpete
Profil
Ano mám rád věci, které si ještě dokážu nějak upravit (opravit) joomla je celkem pomalá a náročná, ale je fajn.
bertik
Profil
já jsem jsi upravil tak že mi jede velmi rychle skoro až moc rychle
bertik
Profil
a navíc mně wordpress funkcemi zdaleka nevystačí
czpete
Profil
Tak to potom ano ... ovládáte php?
bertik
Profil
samozdřemě
czpete
Profil
Já ted mám problém s jedním webem ... s využití cronu. Chci aby to vždy dělalo, kdo třeba nejvíce byl na xchatu za den, za týden, měsíc atd ... prostě nějaký pořadí a nevím jak na to
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0