Autor Zpráva
Dragokazov
Profil
Pořád se nemohu rozhodnout, zda by pro můj web byl vhodný blog (WordPress či Nucleus) nebo nějaké CMS.

Na mém webu bych chtěl mít seznam hostingů (všeho druhu), pak také novinky z internetu, zajímavé odkazy, také své osobní názory, občas i recenze. Možná i download sekci, ale to není vůbec nutná. Web by měl být velice přehledný a neměl by být ANTI-SEO. Jelikož se začínám zajímat o PHP a CSS, tak abych si mohl postupem času web docela snadno naskinovat dle mé fantazie a HLAVNĚ (!), web by měl být již od základu bezpečný (jelikož neumím PHP, nemohu udělat kód více bezpečnšjším) = prostě nechci, aby mě můj web kdejaký náhodný hacker mávnutím ruky "zbořil" (Samozřejmě, jsem si plně vědom, že když ho někdo bude chtít zničit a bude se v kódu dobře orientovat, není to problém :D)

Snad jsem na nic nezapomněl.

Děkuji :)
Filips
Profil
http://rs.reality-show.net/
http://wordpress.net

BTW jak to myslíš zda-li by byl vhodnější blog nebo cms? Asi v tom máš trochu zmatek co? Kdyžtak redakční systém pro blog :-)
Dragokazov
Profil
Já jsem to pojal laicky.... v tom smyslu, že WordPress, Nucleus CMS,.... jsou spíše "blogové" redakční systémy :) A já nevím, zda zvolit právě tento "blogový" systém či systém podobný např PHP-Nuke (rozmístění prvků, funkce, ...) :)
bertik
Profil
Asi je lepší CMS
Dragokazov
Profil
MNo....ale jaké vybrat ? Toť otázka.... (viz. podmínky výše...) :)
Filips
Profil
Dragokazov
IMHO ti postačí ten rs reality show
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0