Autor Zpráva
AlešD
Profil
Pro větší projekt hledám vhodné CMS. Web bude mít veřejně přístupnou část s aktualizovaným obsahem a dynamickou reklamou. Neveřejná část, přistupná po zadání jména a hesla bude obsahovat diskuzní fórum a wiki.

Prvotní představa byla veřejná část Textpattern (trochu umím), diskuze Vanilla (trochu umím) a wiki ErfanWiky (vůbec neumím). Nebo F:Art od RH, kterýžto by měl diskuzi i wiki obsahovat.

Nicméně bych potřeboval nějaké tipy na jiné systémy, pokud existují a splňují výše uvedené. To jestli jsou placené, nebo GNU GPL nerozhoduje. Trošku jsem se rozhlížel na http://www.opensourcecms.com , ale pokud máte osobní zkušenost s něčím takovým, odpovězte mi prosím. Moc díky.
Yuhů
Profil
Textpattern je dobrý. Drupal je dobrý.

U všech možných wiki je velký problém, pokud chceš mít obsah v češtině. Jestliže ano, URL vypadají příšerně. F:Art obsahuje DokuWiki, vyzkoušej ji raději samostatně. Mně přišla příšerně překombinovaná. To už asi funguje lépe systém, který znám pod názvem Track, ale nikdy jsem to neinstaloval ani nevím, jestli se to tak oficiálně jmenuje.
AlešD
Profil
Yuhů: dík za odpověď. Ošklivé URL u wiki by mě moc nevadilo, bude se jednat skutečně o uzavřenou komunitu. S DokuWiki mám stejnou zkušenost. Track zkusím. Právě zkouším ErfanWiki, líbí se mi to, ale budu to asi muset přeložit do čj.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0