Autor Zpráva
DuckDaffy
Profil
Prosím o doporučení, který RS a jaké pluginy použít pro takovéto potřeby:

* privátní obsah - k obsahu se dostane jen registrovaný čtenář, který musí být schválen adminem nebo jinou privilegovanou osobou, malá část obsahu bude samozřejmě přístupná bez registrace, případně manuální registrace adminem a zablokované samoregistrace
* každý registrovaný by měl osobní profil "o mně", s kontaktem a fotkou, která by se ukazovala u příspěvků a i v tabulce rezervací - viz. níže
* diskuze/vzkazy pod články pro registrované bez omezení, pro neregistrované jen s nějakou antispam ochranou, případně i mimočlánkové diskuzní fórum na různá témata
* u článku s info o pořádané akci by bylo skvělé, kdyby si čtenář mohl zajistit "rezervaci", kterou lze kdykoliv před daným termínem změnit a aby to bylo přehledně viditelné v nějaké tabulce hned u článku i s nějakým několikaslovným komentářem účasti/neúčasti "proč", případně i s fotkou osoby
* přehledný plánovací kalendář akcí, narozky či jiné významné dny jednotivých členů, může přidávat každý registrovaný
* samozřejmě fotogalerie, s popiskami, s datumy, s náhledy, s náhodnými výběry obrázků někde na hl. stránce, snadno linkovatelná z článku
* přehledné třídění podle datumů nebo podle typu akce (silvestr, narozky, divadlo, ...) - aby šlo obojí, případně jiné možnosti
* jednoduché rozhraní pro přidávání článků a fotogalerií i pro poučeného laika a v češtině
* "rozklikávací" menu, když se klikne např. na fotky, aby se tam např. vylistovaly letopočty, ne JavaScript
* vyhledávání v obsahu
* snadno designovatelné přes CSS, validní, podpora RSS, případně Atom, klidně XHTML
* založené na php a mysql
* open source/free
* nevím, jestli je vhodnější spíše blogovací systém nebo nějaký RS s pluginama
* preferuju gumový design, ale není podmínkou

Momentálně používám phpRS, ale zdá se mi poněkud těžkopádný.
United Nuke je nepřehledný, ale pokud mě přesvědčí funcionalitou, nevadí to.
TextPattern je přítulný, ale mám obavy, že mnohé z požadavků neumí splnit a navíc znám problémy s chybovými pluginy.
Právě zkouším WordPress, vypadá nadějně.
Z dalších kandidátů: BLOG:CMS, Nucleus, XOOPS, Zen-Cart.

Pokud znáte, doporučte mi prosím nějaké dobré existující weby s podobným zaměřením, ať se mohu inspirovat. :)
Případně doporučte i stránku s přehledem freehostingů a jejich možnostmi.

Díky všem! :)
DD
jurkapavel
Profil
Možná by mohlo stačit www.e107.org
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0