Autor Zpráva
moskyt
Profil
Zdravim... chci postavit hodne navstevovany web s priblizne 20.000 hity denne a vetsim trafikem na nejaky redakcni system. Nemam prakticke zkusenosti a pres google jsem moc informaci nenasel. Tak se chci poptat zda se tu najde nekdo kdo poradi co by bylo nejvhodnejsi?

Podle souteze o nejlepsi RS roku 2006 se mezi nejlepsich pet CMS dostaly:

Drupal
e107
Joomla!
Plone
Xoops

Tak asi mezi temito bych vybiral.... ktery je podle vas reseny z hlediska zateze na hosting nejlepe? Nebo zkusit jiny?

Prosim jen odpovedi od lidi, kteri maji vlastni zkusenosti, nebo fakty podlozene informace... diky.
Fingon
Profil
Joomla! a jeji spatne udelane statistiky jsou velkou zatezi pro server atak je dost casto zakazovana.

Podle me best CMS je Drupal.. :-)
bertik
Profil
No podle mně je nejlepší xoops protože Je celooběktový narozdíl od ostatních
a joomla je strašně pomalá a zatěžuje hodně serrver tu rozhodně ne
Filips
Profil
Joomla! je trochu náročnější na servery, ale jak kde. Měl jsem takový pokusná web dá se říct na wz.cz tam to bylo nechutně 'zdechlé'. Teď dělám jeden projekt v Joomle! a mám to na www.savana.cz a šlape to jako divé. Statistiky se v Joomle! dají vypnout a může to počítat nějaká jiná aplikace.
Takže Joomlu! mohu doporučit, rovněž můžu doporučit i e107, které jsem měl rozjeté i na ic.cz a tam to jelo velice pěkně. Záleží s čím se ti bude lépe pracovat.
moskyt
Profil
Filips

me jde vyloze jen o to aby ten system minimalne zatezoval hosting... to jak se mi s nim bude pracovat je taky podstatne, ale prvni pozadavek je pro me zasadni...
Filips
Profil
moskyt
Samozřejmě, chápu. Kde hostuješ nebo chceš hostovat, smím-li vědět?
moskyt
Profil
Filips

onebit
Firy
Profil
Já bych ti podle svých osobních zkušeností doporučil Textpattern. Je česky a má velkou podporu.
Andy
Profil *
e107 je asi nejlepší ...
-jednoduchost
-přehlednost
-podpora
-rychlost
-stabilita
-pluginy
-userfriendly
-mam na ni téměř všechny projekty a šlape jako švýcarský hodinky dokonce lip
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0