Autor Zpráva
LiRiK[oXg]
Profil *
http://www.oxigens.wz.cz

<--Tento web beží pod systémem Webspell. Dnes jsem chtěl tento systém updatovat a po dokončení instalace updatu Webspellu v závěrečném kroku mě vyzvalo ať změním CHMOD na 644 u souboru _mysql.php. Bohužel jsem tento CHMOD změnil u veškerých složek a souborů v databázi přes ftp klienta Total Commander kde jsem dal Soubor->Změna atributů->a dole v rámečku jsem dal 644. Poté ihned web přestal fungovat a přestalo i fungovat ftp spojení k veškerým datům ke kterým se teď nemůžu za žádnou cenu dostat. Moc prosím o řešení a odpověď...
Alphard
Profil
přestalo i fungovat ftp spojení k veškerým datům
zvláštní, nějaký error?
nebo spojení funguje ale nezobrazují se soubory?
djlj
Profil
Na toto bych snad ani neodpovídal, dokud se tazatel nenaučí správně psát název tématu. LiRiK[oXg]: prostuduj si pravidla diskuse.
pasik
Profil *
reseni je pomerne jednoduche .. aby webspeel fungoval musis na nekterych adresarich nastavit chmod na 777 presn eu kterych je vyspano pri instalaci ..uplne nejjednoduzsi bude kdyz vlezes pres ftp na obsah .. odzalohuj si soubor _mysql.php kompletne smaz obsah ftp stahni si znova iinstalator a nakopiruj na ftp znova cisty webspell .. spust instalaci az do kroku kde ti vypise u jakych adresaru mas zmenit chmod a nastav jej pak instalaci zrus .. nesmis ji dokoncit .. pak slozku install smaz nebo ji prejmenuj nakopiruj zpet _mysql.php a nastav na nem chmod 644 .. hotovo web ti zase bude fungovat pokud si na nem mel nejaky novejsi skin budes jej tam muset nahrat znova ,,
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0