Autor Zpráva
jojoj
Profil *
dá sa dájsť niekde štatististika, ktorý RS je najviac používaný na svete a v našich krajinách?
Taps
Profil
Podlě mě asi ne, redakčních systémů je spousta a těch zahraničních nebo těch českých. Každý používá ten, který mu vyhovuje
jojoj
Profil *
ale štatistiky sa dnes robia na všetko možné
Richi
Profil
asi nedá, ale je to wordpress
jojoj
Profil *
aj vo svete aj v naších "zemích"?
Richi
Profil
jojoj
jojo
jojoj
Profil *
:o)))
llook
Profil
Wordpress je podle mě v poslední době nejčastěji nasazovaným systémem (asi tak v posledním roce). Jestli drží prvenství i v počtu webů, tím bych si tak jistý nebyl. Třeba v naších zemích je dost populární phpRS a vůbec bych se nedivil, kdyby u nás více webů jelo na něm.

Nebo systémy poskytované formou ASP, jako bloguje.cz nebo blog.cz, ty taky u nás používá podle mě víc lidí než Wordpress.
Richi
Profil
Třeba v naších zemích je dost populární phpRS a vůbec bych se nedivil, kdyby u nás více webů jelo na něm.

to já bych se tedy divil hodne :-))
llook
Profil
Ono se to těžko dá nějak změřit, ale určitou vypovídající hodnotu má třeba i to, že stránek obsahujících frázi Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS je v CZ doméně přibližně stejně jako těch, které obsahují slovo wordpress.

Někdy před pěti lety by tady po Wordpressu ani pes neštěkl, phpRS bylo v CZ populární už tehdy.
Richi
Profil
Ono se to těžko dá nějak změřit, ale určitou vypovídající hodnotu má třeba i to, že stránek obsahujících frázi Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS je v CZ doméně přibližně stejně jako těch, které obsahují slovo wordpress.

že by to bylo proto že weby běžící na wordpress tam slovo wordpress za 90% vůbec nemají? :-)
MichalekII
Profil *
Richi z čeho tak soudíš?
llook
Profil
Stejně tak si spousta phpRS webů pozměnila patičku třeba na powered by phpRS. A stejně tak se slovo wordpress objevuje i na webech, které na něm nejedou (kdybych srovnával v CZ doméně výskyt slova "phprs" a slova "wordpress", vyšel by ještě hůř).

Přesná čísla nikdy nezjistíme, možná že máš pravdu ty. Sám taky navštěvuju více webů na wordpressu než na phpRS, ale to bude tím, že čtu dost rádobyodborných blogísků, u kterých je zrovna teď v kurzu.
Str4wberry
Profil
Taky bych řekl, že teď se nejvíc zakládá wordpress. Vidím ho téměř všude.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0